Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társadalmi szempontból nagyon...

Társadalmi szempontból nagyon elítélendőek az egyéjszakás kalandok?

Figyelt kérdés
Olyan típus vagyok, aki ad a többség véleményére, ezért is érdekelne, hogy szerintetek nagyon gáz, ha egy lány belemegy egy egyéjszakás dologba? Kb. 1 hónapja szakítottam a volt barátommal (8 hónapig voltunk együtt), kapcsolatot most nem szeretnék, jó lenne kicsit egyedül is lenni, viszont a szex nagyon hiányzik. Már többször lett volna lehetőségem alkalmi szexre (ált. nem ismeretlenekkel, hanem haverokkal), de eddig még nem mentem bele, de így meg elég rossz, mert tényleg hiányzik a szex... :/ Ti mit gondolnátok egy lányról, ha tudnátok, hogy volt része ilyenben? (21L)

2013. jún. 27. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi probléma! A helyén kell kezelni a dolgokat, hogy ez most szex, nem komoly kapcsolat és akkor nem lesz baj!

Szerintem majd később, ha egy érett gondolkodású emberrel lesz kapcsolatod, ő nem fog problémázni ezen, hogy volt egyéjszakásod.

1 hónap után már hiányzik? Akkor bizony ti sem vagytok ám fából! :)

2013. jún. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elítélem


1. 21 évesen még a "gáz" szót használni.... mint egy 14 éves

2. az ember az ösztönei elfolytásáról híres, ezért is emelkedtünk ki az állatvilágból

3. lehet, hogy nem leszek r***anc (amit kétlek) de erkölcsileg romlott.

4. szánalmas, hogy az ismerőseiddel akarok az ilyen kis kalandjaidat csinálni

5. ha volt része ilyenben, biztos, hogy nem érdekelne, tovább állnék és keresnék mást

2013. jún. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Látom eléggé megoszlanak a vélemények, de ez végülis érthető.


(Megj.: egyébként igen, szoktam 21 évesen a "gáz" szót használni, sőt a cikit, égőt és társait is, szerintem nem ezen múlik, hogy értett és felelősségteljes vagyok-e vagy sem... Nyilván képes vagyok felmérni, hogy milyen kifejezést hol/hogyan/miért érdemes és kell használni vagy ellenkezőleg, szerintem ide simán belefért, hogy "gáz", max. azt tükrözi, hogy nem vagyok egy nagyon komoly lány, de ez illik is rám...)

2013. jún. 27. 16:32
 14/15 anonim válasza:
Nee csináld!! És akkor akivel lefekszel honnan tudod mit fog rólad gondolni nem-e fogja elmondani a barátainak vagy esetleg ha majd lessz egy komoly kapcsolatod akkor majd a párodnak. Nem értem miért nem veszel magadnak valami segéd eszközt. És ha a csávó nem is jó az ágyban?
2013. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kedves kerdezo,remelem meg olvasod ezt mert 2013 junius mar nem most volt :) En a magam peldajat tudom felhozni. Nekem meg nem volt egyejszakas kalandom,mert en ugy gondolom, hogy a szex egy bensoseges dolog,amihez bizalom es szeretet kell ket ember kozt. Nem allatok vagyunk, hogy ha igenyunk van a szexre, egybol osszefekszunk azzal aki epp dominansabb a csapatbol. Meg mi az hogy haverral? Ha volt koztetek szex, azt mar onnantol ne nevezd haversagnak, mert en a haverjaimmal nem szoktam lefekudni. Ha mar annyira le akarsz fekudni valakivel,akkor ismeretlen palival tedd. Ha lesz egy komoly kapcsolatod, hogy fogod bemutatni annak a "haveri tarsasagnak" aminek a felevel mar lefekudtel?? Mert ha neked ilyen kalandos kis eleted van, akkor nem csak az egyik "haveroddal" fogod megcsinalni. Ebbol nekem is gondom volt. en 26 eves koromig, 3 novel voltam, 3 hosszu kapcsolat, es nem elso randin lefekvos volt egyiksem. Nem volt egyejszakas kalandom soha, es soha nem csaltam meg egyik baratnomet sem. Ezutan osszejottem egy lannyal, aki a fele haveri tarsasagaval mar volt egyutt, egy ketto ugy is nez ram meg mindig mint valami rivalisra, tudom hogy jocskan 15nel tobb kapcsolata volt,abbol egy csomo egyejszakas, es ezeket magatol mondta el. Na most kepzeld el meddig fog tartani ez a kapcsolat? Igazabol mar en se tudom miert vagyok meg vele. Nem tudom igy tisztelni, mint not. A tanulsag az,hogy ne masoknak akarja megfelelni, eld az eleted ahogy neked jol esik, es ha egy olyan pasit akarsz, aki nokent tisztel,es jol banik veled, annak inkabb ne mondd el a kis kalandjaidat mert nem lesz hosszutavu. Vagy kosd ossze az eleted egy olyan emberrel akinek hasonlo multja van, de nehogy azt hitt hogy az ilyen tipusu emberek 45-50 eves koruk alatt lenyugszanak es majd csak te leszel nekik. Engedd meg azt magadnak amit masnak is megengednel. Ennyi! Azt meg felejtsd el ha egy palival lefekszel, neki olyan konnyu lesz haverkent radneznie azok utan.......
2015. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!