Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk mit csinálnak ha...

A fiúk mit csinálnak ha tetszik nekik egy lány? Mért nem mernek ők először lépni?

Figyelt kérdés
Légyszíves inkább fiúk írjanak!
2013. jún. 27. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ott a pont!!!
2013. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem csinálok semmit. Nem tudnék mit mondani és úgyis elutasítana. Így inkább kihagyom az opcionális stresszt.
2013. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semmit sajnos mivel félek az elutasítástól!
2013. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 EpicnessOnSquare válasza:
100%

Mert már a fiúkra is rájött az az amerikai divat, ami az utóbbi időben a csajokra: mindenki egyen szép akar lenni... Majd minden csaj ugyan abban a stílusban öltözködik, viselkedik, stb. Nálunk meg az idióta 170 magas szteroidos kockahas hódít, vagy valamelyik szálkás páva utánzásá....csak annyit látok, hogy aki nekem tetszik, az valami idióta, nála 6 evvel idősebb ,,keménygyerekkel" jár, akiknek nagy a pofájuk, emberileg meg 0 az összes... Ha meg folyamatosan ezt látod, és ezt tapasztalod akkor betelik a pohár, később meg csak azzal probalkozol ami majdnem biztos ( lásd: 1-2 éve jóban vagy vele)

A tököm teli van azokkal a csajokkal, akik nekem tetszenek, azt ilyen palikkal járnak, mert valakivel muszáj , mert ugye az menő....

18/F

2013. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Félénk vagyok, de első barátnőmet mégis sikerült felszednem. Persze csesztem is el sok lehetőséget, mert mulya voltam, még úgy is, hogy tudtomra adta az illető, hogy bejövök neki, pedig nekem is bejött: )


De szerintem, ha nagyon bejössz neki, lépni fog előbb-utóbb.

Mondjuk a korotok is lényeges lenne ide, mert másképp vélekedik egy kisiskolás, és egy érettebb ember.

2013. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hosszan a szemébe nézek, keresem a társaságát, vagy csak távolról bamulom, és atkozom magam azért, hogy nem merem elhivni sehova...
2013. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!