Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vagány és érzékeny lehetséges...

Vagány és érzékeny lehetséges egybegyúrva?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én egy eléggé érzékeny srác vagyok. Szeretem a romantikát és sajna néha nagyon alá tudnak gyűrni az érzelmeim

Viszont azt vettem észre, hogy a csajoknak a vagány srácok kellenek. Viszont nem akarom azt elveszíteni, amilyen vagyok. Sztetek lehet vki egyszerre vagány és érzékeny is?


18/F



2013. jún. 28. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj szereti a "vagány", nagyarcú fiúkat. Én például az érzékeny férfiakat/fiúkat kedvelem. Lehetséges egyben a kettő, de inkább légy önmagad, aki szeret, az önmagadért fog szeretni.
2013. jún. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, lehet... De eszedbe se jusson megváltozni!

Amúgy meg ízlések és pofonok... Nem mondom, hogy a vagányabb srácok felé sem nézek, de engem egy érzékenyebb srác jobban meg tud fogni, én is romantikus lélek vagyok...

Úgy vagy jó, ahogy vagy, nem kell megváltoznod! :)

Csak add önmagad és érezd jól magad, a többi majd jön magától! :) Ne aggódj! Szóval szerintem nem kellene megváltoznod. Kevés őszinte, odaadó, romantikus srác van a világon, becsüld meg magad, értékes ember vagy! Persze mindenki jó ember a maga módján, nem azt mondom, de nem kell megváltoznod! Nagyon szimpatikus, ha egy srác romantikus és érzékeny, a legtöbb lánynak ez tetszik. Persze ha buliállat, drogos, agyonsminkelt műcicákra akarsz bukni, akik egy szál semmiben tötyögnek az úton, arra is van lehetőség, őket lehet, hogy nem érinti meg az, ha egy srác érett, komoly, vagy esetleg érzelmes.

A te döntésed, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit akar, az én véleményem az, hogy felesleges lenne megváltoznod! Így vagy jó! :)

2013. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!