Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok itt az egyetlen...

Én vagyok itt az egyetlen fiú, akit valamiért nagyon sok lány tart rondának? Miért ilyen nehéz olyan lányt találni, akinek tetszem külsőre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 16:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát én is válogatós vagyok, de a rondának nem neveznék egy csajt se..
2013. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerint új vagy az oldalon... Nem, nem te vagy az egyetlen. És azért nehéz, mert mindenkinek más tetszik, nem te, hanem más:DD
2013. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
#1, én is először úgy olvastam, de a kérdezőt tartják rondának.
2013. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Manapság magasak a külsővel kapcsolatos igények barátom.
2013. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon fiatal lehetsz. DE olyan ember nincs, aki ne tetszene valakinek :)


Másrészt egy bizonyos kor felett belátják az emberek, hogy mennyivel fontosabb a személyiség.

2013. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
72%

tudod mi a helyzet?


az, hogy valóban nem lehetsz tul joképü, de emellé még stilusod sincsen, jellemtelenül öltözködsz, és nem is vagy határozott, sőt még talán vézna is vagy, vagy pufi...


ha mást nem tudsz, akk gyurd ki magad szálkásra és egyböl tapadni fognak rád (bizonyos) nők.

2013. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

önbizalom kérdése minden. rám soha nem mondta senki, hogy ronda vagyok, sőt bírnak a lányok, úgy veszem észre, mégsincs csajom, mert nem megyek oda hozzájuk, mert arra gondolok, hogy "úgyis lepattint" vagy valami... ezzel szemben van olyan ismerősöm aki full hájas, és nem valami szép, de valami olyan szintű önbizalom, és természettesség árad belőle, hogy minden héten más csaja van, ráadásul nem is csúnyák...

nem véletlen mondják az, hogy az önbizalom rengeteget számít, ez nem egy ócska közhely.

2013. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

ez hányadik "ronda fiú vagyok" kérdésed 100? 1000?

mikor unod meg ?

2013. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Itt a kérdezők 80%-a olyan, mint te. Szóval nyugi, nem csak te.
2013. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Nekem jó testem van,ápolt vagyok,normális,tanult,de a fejem ronda.

Így is lesz*rnak.


Bunkó,csapott vállú,viszont jóképű haveromra meg tapadnak.

2013. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!