Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarnak a selejt fiúk...

Miért akarnak a selejt fiúk is barátnőt? Hogyan lehetne kiölni ezt a vágyat, ha a magam fajták úgysem érdemelnek barátnőt?

Figyelt kérdés
Selejt vagyok, testileg és lelkileg is gyenge. Ronda az arcszerkezetem, gyenge a testem és még csak magas sem vagyok. Ráadásul nincsenek az alfahímekre jellemző tulajdonságaim sem. Utálom az erőszakot is, de talán ez is csak azért van, mert gyenge vagyok, talán, ha genetikailga nagy darabnak születtem volna, akkor ma én is vernék mindenkit megfelé és a lányok látnák, hogyo velem biztonságban vannak és elnéznék ronda arcszerkezetemet is.
2013. júl. 6. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok és azt akartam kifejezni a kommenttel, hogy azért nem érdemelsz, mert így fogod fel. Szépen le lettem pontozva...
2013. júl. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Há mán megint,?ne fo ssál,kiőlöd te magadból.-csak 1felhasználó ;)
2013. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos erről a nyavalyás hormonok tehetnek, és egyelőre nincs rá semmi orvosság. Azt találtam többé-kevésbé hatékonynak, hogy messzire kerülöd a nők társaságát, nem is próbálkozol kapcsolatot kezdeményezni, és megszereted az egyedüllétet. Nagyon nehéz feladat,de működhet!!! Csak sok idő kell hozzá. Segíthet az is, ha végignézed a környezetedben a negatív tapasztalatokat: veszekedő, egymást maró-gyűlölő párok, házaspárok, rengeteg válás, szerelemféltés miatt tönkrement sorsok...

Sokkal jobb volna az élet, ha nem létezne szerelem.


#4 válaszadó: Ha nem tetszenek az ilyen kérdések, mondok neked egy frankót, aranyapám: NEM kell olvasni őket. Húzzál át egy másik kategóriába, mondjuk az Ezoteriába, ott legalább nem fogsz kitűnni a sok agyatlan tébolyult közül. Kaptad a mínuszt.


#6 válaszadó: A szánalmas te vagy, aranyapám, ahogy interneten ugatsz rühestacskó módjára. Kaptad te is a mínuszt.


#8 válaszadó: Nem tűnt fel, hogy a Kérdező NEM akar barátnőt keresni? Úgyhogy itt eléggé nyitott kapukat döngetsz...


#9 válaszadó: Kongratyülésön, drágaságom, tökéletesen igazolsz minden vádat amit a férfiak írnak itt a nőkről.

Ostoba vagy. De nagyon. Elkéne neked egy fekete lyuk oda, hogy világítson. Neked is ment a mínusz.

2018. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Egyszerűen nem kell foglalkozni a nőkkel, kerülni kell a társaságukat

Ha nincs kísértés, előbb-utóbb nem lesz vágy se

Megoldható a dolog, csak sok önfegyelem kell hozzá, de megoldható


"Azért nem érdemelsz, mert "úgysem érdemelnek barátnőt"."


Van önkritikája, aranyapám, rátok is rátokférne, mert ti vagytok az érem másik oldala.


"Értem én, hogy csalódottság meg miegymás, de így nem is fog menni a csajozás."


És akkor mi van? Szerinted a barátnő az élet értelme? Kapcsolatfüggő-e vagy?


"Kigyurni magad nagy feladat, amúgy előtted ma már 10-en megkérdezték olvass vissza."


Ja, aztán valamikor 10 év múlva talán lesz kézzelfogható eredménye.

Bomba ötlet volt, jú ár ö fakin dzsíniösz!


"UNALMAS AZ ÖRÖKÖS RINYÁLÁS ÉS ÖNSAJNÁLTATÁS!"


Akkor ne olvasd, aranyapám, szedd a sátorfád és kotródj innen.

Ostoba rühestacskó.


"szánalmas vagy"


Te meg egy legalja örökvesztes failtroll. Nyomd el magad, sutyerák.


"Le pontozol mindenkit, pedig ezekből már leszűrhetnél valamit."


Micsodát? Merthogy semmi értelmeset nem írtok, csak baromságokat.


"Ezek után teljesen feleslegesen keresel barátnőt."


Ez speciel igaz, a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. Úgyhogy ezt adom, tényleg fölösleges velük bármit is kezdeni.


"Engem lepontozhatsz akkor is ez az oka,hogy nincs barátnőd kis selejtes rongy! Hozzád nem szólnék ezt nőként mondom."


És miből gondolod, te bugris pojáca, hogy te bármelyik értelmes férfinak is kellenél ekkora paripa arccal?

Te ostoba retkedék, te.


"Eleve nem volt értelme kiírni a kérdést, ha s*arsz az egészbe, és lepontozol mindenkit."


Normális válaszokat várt volna, nem bugyuta trollkodást.


"1-es vagyok és azt akartam kifejezni a kommenttel, hogy azért nem érdemelsz, mert így fogod fel. Szépen le lettem pontozva..."


Mert baromságot írtál, azért.


Tőlem is kapták a mínuszt ezek az agybajos paresnyákov proli parasztok.

2019. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

a legkézenfekvőbb, hogy elkerülöd a nőket - jó messze!

első menetben rá kell jönnöd, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük

mégis mit nyersz azzal, ha van barátnőd? van, aki szétrakja neked a lábát, cserébe elvárja hogy a seggét is fényesre nyald...hát barátom, elmész prostihoz,feleannyiért is fogsz szexet kapni

ráadásul a prostinál azonnal van szex, a barátnőbe meg tolod, tolod a lóvét, oszt pár hónap múlva elhagy valami sportkocsis menőmanó miatt

az olyan csúszómászó gerinctelen taknyokkal mint a 9. válaszoló meg akik felette írtak, ne foglalkozz, ezeknek az a legnagyobb bajuk az életben hogy csak a jelük volt körfűrész az óvodában, nem rajtuk használták

ezeknek a genetikai hulladék férgeknek én is nyomtam mínuszt

2021. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!