Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nemrég szakítottak a barátnőjé...

Nemrég szakítottak a barátnőjével, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy férfi, eddig is sokat beszélgettünk amikor összefutottunk a suliban, de barátnője volt és akkor még nekem is volt barátom. Időközben mindkettőnknek véget ért a kapcsolata. Az enyém nem tartott hosszú ideig, nem is működött valami jól, de ők 2 évig együtt voltak. Nagyon kedvelem ezt a srácot, és szeretnék közelebb kerülni hozzá, de azt mondta szabadságra vágyik. Hagyjam őt és ne háborgassam, vagy tartsam meg a baráti viszonyt vele, mert félek, hogy előbb utóbb kialakulna bennem valami, de benne nem. Volt már hasonló valakivel?

20L 20F


2013. júl. 12. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd én csak a haveri körből tudok ki indulni mert nekem jelenleg is tartós kapcsolatom van szerencsére. De nagy általánosságban azt vettem észre hogy aki hosszabb kapcsolatban volt és vége lett az utána kiszeretné élni magát mint ahogy a haverod is. Ilyenkor nem érdemes vele össze jönni mert csak csajozgatni akar ameddig meg nem nyugszik. Ha majd nem háborog benne a tenger akkor próbálj vele össze jönni.
2013. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2013. júl. 13. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen remélem tudtam segíteni. :)
2013. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy tudtál, próbálom akkor fenntartani a baráti viszonyt vele ha ő is vevő rá :)
2013. júl. 13. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól teszed aztán ha majd úgy alakul össze jössz vele, de lehetséges hogy addigra neked majd más kell :)
2013. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ki tudja, de egyébként teljesen olyan srác, akivel azt hiszem jók lennénk együtt :) nem olyan vagyok mint a mai lányok,a régimódi dolgokat jobban kedvelem,és ő is pontosan ilyen :)
2013. júl. 14. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!