Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akar itt minden második...

Miért akar itt minden második ember barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés
Ahelyett, hogy örülnének a szingliségnek.. Egyszer volt egy 6hónapos kapcsolatom elég is volt az sem ment. Nem értem miért keresi mindenki az igazit mikor annyi ember van aki csak szexelni akar egy éjszakát és ennyi. 20F

2013. júl. 19. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kérdező nincs ezzel semmi baj más is van így ,csak vigyázz h nehogy össze szegy v mit v legyen egy nem kívánt gyereked.
2013. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Én a barátommal mindent megtudok beszélni, nemcsak mint élettársra de mint jó barátra is tudok számítani. Ha egyszer találsz egy ilyet megérted.:)
2013. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Majd 70 évesen mondd ezt, amikor eszedbejut, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy feleséged, aki főz, mos rád, meg gyerekeid, akik törődnek veled.
2013. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Talán mert magányosnak érzik magukat? Én biztosan :(.
2013. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 LeftBehind ***** válasza:

Ja,sokan akarnak csak szexet,de bőőőven nem akárkivel. Ráadásul - az én esetemben - nincs az az épeszű csaj,aki egy szűz srácot akar egyéjszakásra.....nem mintha barátnőm lett volna valaha is szóval igazából csak találgatni tudok,hogy kapcsolat kéne jobban vagy egyéjszakások.

20/F

2013. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 JohniDaren ***** válasza:
Egyet értek veled! És amúgy azért mert ezt sulkolja beléjük a társadalom, meg a sok facebookos csóklózós fotó. És a múgy én is imádok szingli lenni, olyan szabad! :D 17/L
2013. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#13

Ki beszél itt a 70 évről? Azt írtam hogy fiatalon minek keresnek az emberek társat. 30évesen már én is akarok egy gyereket meg saját házat stb. de addig még bőven van időm.

2013. júl. 20. 14:35
 18/19 Emberek ***** válasza:

"30évesen már én is akarok egy gyereket meg saját házat stb. de addig még bőven van időm."


ha 30 évesen már gyereket akarsz, akkor előbb-utóbb el kell kezdened ismerkedni. mert egyik pillanatról a másikra nem lesz feleséged, aki gyereket is szeretne tőled... igaz még van 10 éved, de hidd el gyorsan el fog telni

2013. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük barátnőmmel, hogy bevállalunk egyet ha addigra nem lesz senkink:D az a 10év meg hát, jah tényleg gyorsan elmegy az a baj:(
2013. júl. 20. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!