Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szűz, lúzer, gyáva férfiak!...

Szűz, lúzer, gyáva férfiak! Mennyi időt töltötök ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 14:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hgoy a mai lányok igényei megnőttek, sok rendes srác, aki nem is ronda csak átlagos kinézetű meg tipikus jó fiú egész egyszerűen ne is létezik a tini lányok szemében, de még a huszonéves csajok igényei is sokkal magasabbak, mint 20-30 éve például. Apám bűnronda mégis lett szép felesége, nekem már a ronda sem adja magát, ott tartunk.
2013. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Az az igazság, hgoy a mai lányok igényei megnőttek, sok rendes srác, aki nem is ronda csak átlagos kinézetű meg tipikus jó fiú egész egyszerűen ne is létezik a tini lányok szemében, de még a huszonéves csajok igényei is sokkal magasabbak, mint 20-30 éve például. Apám bűnronda mégis lett szép felesége, nekem már a ronda sem adja magát, ott tartunk."


Egyet értek szóról szóra! Az én apám is átlagos volt mindig külsőre, és simán volt több csaja is anno fiatal korában! Mind jó csaj volt ráadásul! Manapság egy átlagos sráccal még a csúnyább csajok sem állnak szóba!

2013. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semennyit, mert a lányok 1 percet sem érdemelnek. Anyagiasak, beképzeltek, felszínesek és ostobák, csillagászati elvárásokkal. Legyen kőgazdag a pasi, legyen sportkocsija, luxusvilla, legyen Justin Bieber satöbbi. És igazából mi a francnak??? Hogy hetente egyszer blazírt fejjel szétrakják a lábukat?

Na köszi szépen ebből nem kérek. Feleannyit nem ér egyik se amennyit bajlódni kell velük.

2013. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
reszben egyet ertek az elotem szolohoz de azert nem minden lany bekebzelt csak rohadt nehez megtalalni a rendes lanyokat
2013. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az ilyíen embereknek mint a 13 as, nem is lessz barátnője sosem :)hogy beszélsz te a lányokról?
2013. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!