Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok egy őszinte indiszkrét...

Csajok egy őszinte indiszkrét kérdés: mennyire zavar titeket, ha az utcán, ruhásboltban, buszmegállóban stb és hasonló helyeken szólítanak le, és próbálnak "felszedni" Titeket? (Budapestről van szó)

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs barátnőm, és az idő múlásával eljutottam arra a szintre, hogy szórakozóhelyre (legalábbis a nagyrészükbe) már nem vagyok hajlandó betenni a lábam csajozás céljából. Ennek okait szerintem anynira nem kell részleteznem.:)

Nemrég rossz pillanatomban arra jutottam, hogy vitathatatlanul az egyik legolcsóbb és leggyorsabb módja az ismerkedésnek, ha kimegyek az utcára vagy bemegyek a legközelebbi plazaba (kb 50-100 méterre ) és a lehető legkulturáltabban, (beszéljünk nyíltan) teló számokat emaileket begyűjteni, vagy már akár a helyszínen randit kezdeményezni szimpatikusnak tűnő kisasszonyokkal.

Alapvetően elég jó pasi vagyok (ez most csak tényként említem, nem önfényezés), tehát bőven láttam eséylt a sikerre.

Viszont a második telefonszám után oda jutottam hogy ez már kicsit durva, és több tiszteletet kellene adnia szebbik nemnek. Magyarul ez már pofátlanság:)

Ugyanakkor az is igaz, hogy szerintem ha egy nőnek éppen egy FÉRFIRA van szüksége akkor abszolút nem érdekli az se ha pl a sarki zöldségesnél vagy a szennyvítelepen szólítja le a megfelelőnek vélt illető.

Ha pedig netán egy férjes kisasszonyt kapok el a ruhásboltban, akinek a férje épp a próbafülkében van az más kérdés...:)

Tehát mi a véleményetek?

Kultúra mindenek felett avagy a cél szentesíti az eszközt?:)



2013. júl. 29. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Èn személy szerint örülnék ha az utcán szòlitanának le.Annak is ha te lennél az ;)
2013. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Attól függ, ha bejönne akkor igen, ha nem akkor nagyon nem
2019. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!