Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-Lányok csak úgy kíváncsis...

Fiúk-Lányok csak úgy kíváncsiságból kérdezek mindenkit, hogy szerintetek megéri-e internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem ezt, mert a mai modern világban kicsit szánalmas, hogy szinte mindenki ott ismerkedik, vagy internetes randi oldalakon, vagy pedig a facebook-on, mint hogy ha akörül forogna állandóan a világ, én is kipróbáltam már de rá jöttem arra, hogy semmi értelme nincsen.. mert a legtöbb "érzelmi" csalódásnak szinte mindig ez az oka, legalább is szerintem.. és ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! :)

2013. aug. 4. 15:33
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg.
2013. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy,semmi értelme szerintem.Ha lány,akkor meg van értelme,válogathat orrba-szájba a srácok közül.Tehát mint a való életben,ott is ugyanez megy.
2013. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:

ha élöben nem tudsz ismerkedni, akkor neten se fog menni.


Ha meg annyira finnnyás vagy, hogy álmaid nőjét akarod összeszedni, vagy legalább egy normális nőt, ahhoz megintcsak fejlett érzelmi világra van szükség a részedröl, hogy ki tudd szürni, hogy ki az alkalmas.


De ha csajozni akarsz, akk simán lehet gyüjteni a trofeát netröl is.


Nem nehéz annyira.

2013. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
ha arra vágysz hogy hülyére vegyenek mgéri
2013. aug. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

A valóságban is hülyére fognak venni...


Szóval igazából MINDEGY

2013. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Önmagában szerintem, ha mindenki arra használná ezt a netes cuccot, amire való, akkor megérné. Viszont a valóság sajnos nem ez.
2013. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Nem éri meg időpocsákolás.
2013. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy megéri. :)

Ott ismertem meg a párom immár 2 éve. :)

2013. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Hát barátom én azt mondom neked 7 hónap netes próbálkozás és randizás után, hogy az egész egy szarság és ahogy előttem írja vki: időpocsékolás. Ennyi idő alatt rengeteg lányhoz odamehettem volna személyesen bárhol és dumálhattam volna velük élőben, több eredménnyel.


Én találkoztam onnan olyan csajjal, aki már szinte netes társkereső függő lett. Ő pl meg van róla győződve, hogy majd eljön az "igazi", meg hogy neki A TÖKÉLETES való, mert ő is az. Halmozza a randikat, akár párhuzamosan is, közben érzelmileg kiég, ragaszkodni képtelen lesz bárkihez is, mert mindig azt hiszi, hogy jön egy jobb, talán holnap... És szegény nem veszi észre, hogy közben boldogtalan és másoknak is árt ezzel. (nem mindenki ilyen, biztos vannak rendesek, de azokat meg nehéz megtalálni, vagy hamar találnak maguknak vkit, nem évekig vannak ott)

2013. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én egy 20 éves srác vagyok, és élőben jobban megy a csajozás mint az interneten.. legalább is élőben el tudok beszélgetni a csajokkal.. interneten meg nem menne, mert az esetek többségében nem írnak vissza.. de ezzel meg nem csak én vagyok egyedül hanem szerintem más srácok is .. pedig nem vagyok csúnya.. olyan nagyon helyes sem vagyok, de csúnya sem.. sportos testalkatom van nagyjából.. bár nem vagyok egy adonis.. de szerintem úgy minden rendben van velem .. és nem űzők sportot abból, hogy interneten ismerkedjek... csak párszor próbáltam ki, kíváncsiságból és tényleg időpocsékolásnak tűnt az egész, de akkor is zavar egy kicsit az, hogy a legtöbb ember nemtől függetlenül.. a fránya internetre építik a kapcsolatukat.. folyton csak a facebook, viber, skype stb.. :D (Persze, tisztelet a kivételnek!!)
2013. aug. 4. 16:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!