Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-Lányok csak úgy kíváncsis...

Fiúk-Lányok csak úgy kíváncsiságból kérdezek mindenkit, hogy szerintetek megéri-e internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem ezt, mert a mai modern világban kicsit szánalmas, hogy szinte mindenki ott ismerkedik, vagy internetes randi oldalakon, vagy pedig a facebook-on, mint hogy ha akörül forogna állandóan a világ, én is kipróbáltam már de rá jöttem arra, hogy semmi értelme nincsen.. mert a legtöbb "érzelmi" csalódásnak szinte mindig ez az oka, legalább is szerintem.. és ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! :)

2013. aug. 4. 15:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

" több eredménnyel. "


Ez csak akkor érvényes ha jól nézel ki.

2013. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, v eszméletlenül jóképű fiú, akkor megéri, egyébként nem.
2013. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

#12

Az a baj,hogy a valóságban is így van... Ezeknek terem babér csak.

2013. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem éri meg

egyszerűen nem érzed a másikat, nem látod(kamera sem az igazi), nincs a közeledben, és még úgymond az "igazi reakciókat", gesztusokat nem lehet interneten kimutatni, hiába a sok hangulatjel stb., sokkal jobb élőben megismerni valakit, hogy látod nem csapnak be, nem vágnak át,(van aki még személyesen is képes erre, van kivétel), interneten könnyű hazudni, vagy akár csak füllenteni

célszerűbb személyesen, én ezt mondom:) 16/L

2013. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy az internetes társkeresésnek úgy van értelme, hogy hamar sort kerítetek a személyes találkozásra. :)

Az valóban időpocsékolás, hogy hetekig, hónapokig kuksol valaki a gép előtt, és állandóan csak a skype, facebook és hasonlók.

Viszont arra jó, hogy egyszerre több emberrel is kapcsolatba tudsz kerülni, aztán onnantól már csak arra kell koncentrálni, hogy minél előbb találkozzatok.

Ha személyesen nem jöttök be egymásnak, akkor derüljön ki minél előbb, és ne hónapok után.

2013. aug. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#15


Csak akkor oda az esély... Hogy lehet elérni "minél rövidebb idő alatt" (személyes találkozó előtt) hogy szebbnek lásson, mint a valóság? Valami eszméletlen trükközést kell bevetni

2013. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Miért kellene elérni, hogy szebbnek lásson, mint ami a valóság?

Nem kell trükközni, elég, ha Önmagad adod. :)

2013. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Azt később se lehet elérni, tehát eleve veszett ügy.
2013. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

#17


Hát hogy ne lépjen le rögtön, egy "atyaég de ronda vagy, a te arcod csak anyádnak tetszik" kíséretében.

2013. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Kicsit fejleszd fel az önbizalmad, és meglátod, menni fog. :)

Tudod, azt mondják, hogy mindenki megtalálja a maga mellé illő embert, és senki nem tetszhet mindenkinek, viszont mindenki tetszik valakinek. :)

2013. aug. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!