Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk-Lányok csak úgy kíváncsis...

Fiúk-Lányok csak úgy kíváncsiságból kérdezek mindenkit, hogy szerintetek megéri-e internetes társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem ezt, mert a mai modern világban kicsit szánalmas, hogy szinte mindenki ott ismerkedik, vagy internetes randi oldalakon, vagy pedig a facebook-on, mint hogy ha akörül forogna állandóan a világ, én is kipróbáltam már de rá jöttem arra, hogy semmi értelme nincsen.. mert a legtöbb "érzelmi" csalódásnak szinte mindig ez az oka, legalább is szerintem.. és ezért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is! :)

2013. aug. 4. 15:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Fejlesszem fel? Sokan mondják, de senki nem tudja elondani pontosan HOGYAN...
2013. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy a mai világban, ahhoz hogy legyen önbizalmad, vagy pedig az, hogy megnyerő személyiség legyél, és vicces, az már nagyon kevés, semmit sem érnek ezek a tulajdonságok, hogy ha nem vagy helyes.. akkor onnantól egy olyan csaj sem fog szinte szóba állni veled.
2013. aug. 5. 09:22
 23/34 anonim ***** válasza:
89%

# 22:

Annyira sokan vélekednek így, mint te; hogy ha igaz lenne az állításod, akkor a lányok kb 30%-ának lenne párkapcsolata. Kihalna az emberiség.


Folyamatosan szubjektív dolgokkal jön itt mindenki. Lehet hogy az illető helyes egy lánynak, másik kettőnek viszont nem. Attól még ott van az az egy, nemigaz? és ugyanez vonatkozik a többi dologra is...

2013. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Viszont vagyunk jó páran olyanok, akik egy lánynak se helyesek.
2013. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#24


'gyetértek

2013. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

#24 #25:

Veletek még soha nem történt olyan, hogy az a lány tetszett volna meg nektek, akit mások észre sem vettek? Vagy egy olyan, aki szerintetek gyönyörű, mások szerint ronda?

2013. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
91%

Itt van a kutya elásva, hogy folyton a kifogásokat keresitek, mi miatt nem tudnátok találni senkit.

Mindenki találhat magához illőt.

Úgyhogy tessék pozitívabban gondolkodni. :)

Egyébként meg nem csak a külseje miatt lehet valakinek önbizalma.

2013. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#26 De igen, a személyisége miatt. A nőknek viszont az nem számít. Egyébként is vannak olyanok, akiket mindenki rondának tart, olyan undorítóan néznek ki, pl. én is.
2013. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

#28:

Ebből is látszik, hogy még életedben nem voltál közelebbi viszonyban lánnyal. Te is az a típusú ember vagy, akinek ha leírom, hogy menjen el egy pszichoterápiára és ott kigyomlálnák a hülye gondolatokat a fejéből, akkor kézzel-lábbal tiltakozna ellene.


Mi értelme van ennek a picsogásnak? Próbáltál már tenni az ellen, hogy ne így legyen? Nem. Akkor ne siránkozz.


Vagy akarsz ellen tenni? Akkor pedig fogadd meg a tanácsomat és menj el pszichológushoz, mert súlyos önértékelési problémáktól szenvedsz. Párkapcsolatra pedig alkalmatlanná válsz így, mert nem elég egy lány szerelmét elnyerni, azt fent is kell tudni tartani.

2013. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

". Te is az a típusú ember vagy, akinek ha leírom, hogy menjen el egy pszichoterápiára és ott kigyomlálnák a hülye gondolatokat a fejéből, akkor kézzel-lábbal tiltakozna ellene."


Én szívesen mennék, ha ingyenes lenne. De így mivel nincs pénzem ezért nem tudok elmenni rá.

2013. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!