Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az csak egy mítosz, hogy...

Az csak egy mítosz, hogy discohoz csak megmosod a fogadat, ápolt vagy, odamész vicces vagy, önmagadat adod, magabiztos vagy és Dunát lehet rekeszteni olyan lányokkal akik egyéjszakás kalandra kaphatóak?

Figyelt kérdés
Nekem ez egy ostobaságnak hangzik. A valóság az, hogy kevés lány van alapból, a discok többsége inkább fiúkból áll, ráadásul sok csaj a barátjával megy le. Privátban oda sem lehet menni a kiszemeltedhez, mert társasággal vannak, amik miatt nem is lehet hozzászólni egyszerűen, az irigy csúnya barátnők meg a sok csávóismerősük is azonnal azon vannak hogy lekoptassanak. Nem lehet a zenétől rendesen beszélgetni, meg ha nem igyekszel 1-2 percen belül megjelenik a kiszemelted egy ismerőse aki elhívja. Általában nemhogy magamat, de más csávókat, vagy lányt sem látok, akik új partnerrel mennének haza. Ha kezdő vagy még italra is meghívogatod őket és azzal is lehúznak, aztán elmennek haza taxival.
2013. aug. 23. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
fogat is kellett volna mosni??
2013. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bulikban manapság nem lehet ismerkedni /saját vélemény/.
2013. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mitosz ez,csak a mult..'90-es évek.
2013. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát de ha egyéjszakást akarsz, akkor úgysem akarsz nagyon ismerkedni/beszélgetni... És szerintem azért ahol táncolnak is ott nem zárt társaságban, elkülönülve táncolnak... Szóval ott szerintem nyugodtan oda lehet hozzá menni. A barátaim meg nem hinném, hogy lekoptatnák, ha valakivel ismerkednék... ők is azért jönnek, hogy ismerkedjenek, és normális barátok nem csinálnak ilyet irigységből, max ha meg akarnak védeni.
2013. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit jóképű vagy, kellő önbizalommal, kis tánctudással akkor zenés szórakozóhelyeken tudsz a legkönnyebben ismerkedni. Italtól, tánctól a csajok is kicsit oldottabbak lesznek. Nagyobb csajos társasághoz pl. odalehet menni úgy, hogy csinálnál róluk fényképet.
2013. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy azok a lányok is akik nem testőrséggel mennek le, azok közül is 5-ből 4 a fantasztikus, "van barátom" szöveget ismételgeti.
2013. aug. 23. 18:22
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát ezt viszont lehet azért ismételgetik, mert nem jössz be nekik. Azért akárkivel nem fekszenek ágyba ők sem.

Ja, de még azt akartam, hogy a magabiztosság viszont baromi sokat számít szinte a teljes sikert garantálhatja, csak az a baj, hogy azt a fajta kisugárzást, nem lehet megtanulni... azzal születni kell, szóval ha ez nicns meg jócskán csökkennek az esélyeid. De ezt te magad is írtad, hogy HA ez is megvan, akkor...

2013. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, működhet a dolog, ha olyan rettenetesen ocsmány, mint pl. én, akkor semmilyen kapcsolatra nincs esély.
2013. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én egy éjszakás kalandról nem tudok nyilatkozni, mert sosem voltam benne, de én a barátnőmmel szoktam bulizni járni és általában mi várjuk és örülünk is a férfi társaságnak.:) Fiúkat alapból nem szeretünk vinni magukkal, mert akkor az kötöttséggel jár (féltékenykedések, figyelni kell a hangulatára) viszont, ha hozzánk jönnek oda ismerkedni (és helyesek is, akkor csak örülünk). A gond itt általában az amikor párosan jönnek a fiúk hozzánk és egyik helyes másik csúnya....:D
2013. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez egy mítosz, így van.

Sok lóvéval kell odamenni, és akkor dőlnek a csajok. A pénzre érdekesmód egyik se tud nemet mondani.

2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!