Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti miért tartjátok...

Lányok, ti miért tartjátok gáznak, ha alacsony fiúval kell járnotok, miért nézitek le az alacsony fiúkat és miért fontos ennyire, hogy legalább 180-185centi magas legyen egy fiú?

Figyelt kérdés
Én nem értem ezt, alacsony fiú vagyok, de nekem bejöttek már tőem magasabb és alacsonyabb lányok is, nem ezt nézem egy lányban leginkább, hogy milyen magas, hanem a személyiséget. Meg amúgyis rakás előnye van, ha valaki alacsony, nem verem be a fejem a buszon, nem úgy mint sok magas ember, kis helyen is elférek, kevesebb kaja is kell nekem, egy kisebb ágyon is jobban elférek egy lánnyal stb... Szóval igazán gazdaságos egy alacsony srác. :D

2013. aug. 30. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó barát volt egy nálam alacsonyabb pasi, de nekem tetszett mindvégig(volt barátnője, ezért nem kezdeményeztem). és biztonságban éreztem magam mellette, mert tudtam, hogy képes a konfliktusokat higgadtan kezelni. halk szavú ember volt, de minden szava erőt sugárzott. Igen, fontos a biztonságérzet a nőknek, de nem feltétlenül a magasságodon múlik. Egy stabil személyiség sokkal többet jelent. A tied nem lehet valami stabil, ha a centiken rágódsz.
2013. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%
Azért, mert, hogy nézek már ki egy 10 cm-vel alacsonyabb figurával?
2013. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval igazán gazdaságos egy alacsony srác. :D"


... a legkisebb is számít, Tesco.

2013. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
8%
de most komolyan miért kell neked ,ha alacsony vagy magas lány??? nem értem miért nem jó neked egy 150 cm-es én 172 cm vagyok nyílván a 180 felettiekre bukok.
2013. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
Tanuld meg a leckét: ha alacsony vagy, sosem lesz barátnőd! (Én is alacsony vagyok és még egy lány sem tudott vonzódni hozzám, mert még az alacsony lányok is a magasakra buknak kivétel nélkül.)
2013. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak nekik szabad válogatniuk Neked nem.. 170cm-esként szinte egyiknek sem kellesz, gyakorlatilag esélytelen vagy ekkora testmérettel.. Mindnek min 175cm-es férfi kell, az a nagyon minimum magasság, csak nyisd ki a szemed és nézz körül, hány 170cm-es törpét látsz nővel az utcán, illetve hogy a 150cm-es "nők" milyen magasságú férfiakkal járkálnak az utcán.. hát nem a 168-170cm-kel..
2013. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hé álljunk csak meg, én nem is keresek magasabb lányt! Félreértettetek! Az a bajom, hogy a pici lányok is ilyen magas vagy nagy darab fiúkra buknak. Amúgy smároltam már csajokkal, eggyel szexeltem is, de igazából az is csak barátnak akart és most látom, hogy valami magas páwával jár. Na mondom fasza.
2013. aug. 31. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!