Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi érdekli jobban...

Szerintetek mi érdekli jobban a nőket? Mekkora a legmagasabb iskolai végzettséged vagy mennyit keresel? Ha a végzettséggel kezdem akkor kivannak, hogy érettségim sincs. Ha a keresetemmel akkor meg tátva marad a szájuk.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a lényegesebb?

2013. szept. 7. 19:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a kereseted, mert egy szakmunkás lehet, hogy jobban ért a munkájához mint egy diplomás
2013. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ha jól keresel, szinte mindegy a végzettséged
2013. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bizonyos nőket, akik szerint igényes társ csak egy diplomás lehet, annál bukta utca, mert ott a végzettséged fogja érdekelni őket.:)

Bizonyos nőket pedig az érdekli, hogy mennyi lóvéd van.:)

A normálisabbakat pedig egyik sem fogja érdekelni, mármint ha nincs érettségid, hát nincs, mert nem számít neki, ha pedig becsületesen dolgozol, akkor meg megbecsül érte. De az fogja érdekelni, hogy te magad milyen ember vagy az iskolai végzettséged és a kereseted nélkül.:)

2013. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
2013. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 The Other ***** válasza:

A kereset számít.

Nekem már Dr. van a nevem előtt és emellett Phd-zok, de kb. olyan, mintha azt mondanám, hogy ha lapos a vonat kereke, akkor felpumpálom...

És nem, nem azzal szoktam kezdeni az ismerkedést, hogy "villogok", hanem csak akkor mondom, ha konkrétan rákérdeznek.

2013. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Vagy?

És!

2013. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 Én sem úgy értettem, hogy azzal indítom a beszélgetést, hanem akkor említem ha rákérdeznek.
2013. szept. 7. 20:00
 8/20 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés első szakaszában nyilván nem érdemes iskolázottsággal meg keresettel foglalkozni. A munkád megemlítése persze fontos.


Egyébként egyáltalán nem törvényszerű,hogy egy ált. iskolai végzettségű ember kevésbé értelmesebb,mint egy diplomás. Szóval aki ez alapján ítél meg,az nem a megfelelő partner. Ráadásul ha értelmes vagy,el lehet veled beszélgetni stb. akkor főleg nem gáz.

2013. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak a kereset számít nekik.
2013. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Engem speciel nem konkrétan a kereset, vagy a végzettség érdekel. Inkább az, hogy mennyire vagy értelmes, nyitott a világra, intelligens, akivel lehet értelmes dolgokról is beszélgetni (tehát nem egy zsenit akarok). Ez nem feltétlenül függ iskolai végzettségtől. A kereset max annyiban érdekel, hogy ha komolyabbra fordul, akkor meg lehessen élni kettőnk fizetéséből. És ezen kívül azt is önkéntelenül is figyelembe veszem, hogy mennyire hasznos, értelmes munkát végez valaki. Ez az én véleményem, nem tudom, hogy hányan gondolják még így. L/21
2013. szept. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!