Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy mindenhol...

Miért van az, hogy mindenhol szerelem van, úgy értem, hogy pl. a filmekben és mindenhol azt tuszkolják beléd, hogy az mennyire jó dologé s, hogy az a legfontosabb az életben?

Figyelt kérdés
Annyira nagy dolognak állítják be ezt az érzést. Tényleg ennyire jó dolog?
2013. szept. 26. 14:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Az a te szegénységi bizonyitványod, h egy komment alapján ítélsz, és sarat dobálsz. Egyáltalán nem vagyok ronda, csak nem hiszek a kapcsolatokban, a kötődésben, és ÉN vagyok rosszul, amikor 2-3évig együtt vagyok vkivel. Amúgy meg olvasgass egy kicsit a kérdések között, látni fogod, h milyenek a pasik valójában..
2013. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég fontos dolog... csak az érzéketlen f***szkalapok mondják , hogy nem
2013. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"látni fogod, h milyenek a pasik valójában.."


A tisztességes fiúk/férfiak nevében kérem ki magamnak (nő létemre) ezt az általánosítást.

2013. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sajnállak, hogy nem voltál még szerelmes. Sajnos ilyen hozzáállásal nagy pofon lesz...
2013. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én eltudom képzelni, de az már jó kérdés h mind a 2-en ugyanugy éreznek-e egymás iránt. Bár nem lehetetlen és több példát is tudok mondani, szval létezik ilyen csak én még nem éltem át. 18 alatt vagyok és fiú.
2013. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 smisy válasza:
Valójában a szerelem az egyik a néhány dolog közül, ami úgyszólván az egyszerű emberek "életének az értelme". Valójában az életnek semmi értelme, nem is kell, hogy legyen, itt vagyunk,s majd meghalunk, mint bármelyik másik állatfaj a földön, nem vagyunk mi különbek semmivel. Csak a helyzet az, hogy az ember egy butább fajta állat, ezért, hogy ne keseredjen el ezen a tényen, adni kell neki pár támpontot, hogy bizony az ő élete iganis fontos, a szerelem pedig egy olyan dolog, amiről ábrándozhat. Mint minden fajnak, az emberi fajnak is fontos a fajfenntartás, ami a régi időkben még semmilyen érzelmi alapokon sem nyugodott. Manapság már sajnos annyira "civilizáltak lettünk", hogy ennek meg kell adni a módját. Legyél tehát bazira szerelmes (ezt sugallják mindenhonnan), aztán szaporodj szaporán, mert ez az élet megszokott menete, ennek így kell lennie, mindenki így tesz, ez a helyes út, s ha mást mondasz (pláne olyan ismerősök körében, akiknél kisbaba van), akkor te csakis azért mondhatod, mert buta vagy, vagy keserű, vagy még nem vagy készen, de tudatalatt már tutira minden vágyad egy gyermek. Kicsit olyan ez , mint a Mátrix-ban, ha nem érted ezeket a dolgokat (akárcsak én), akkor a téged körülvévők furán néznek rád, illetve próbálják neked elmagyarázni, hogy de bizony, a szerelem az nagyon jó, meg a gyermek is, az élet értelme a család... Szóval mindenkiből rögtön Smith ügynök lesz, aki visszatérítene a helyes útra, amiben milliók, milliárdok hisznek.
2013. okt. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!