Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért sírnak a csajok, hogy...

Miért sírnak a csajok, hogy nem találnak normális pasit, ha közben bunkó gerinctelen srácokkal vannak együtt állandóan? :D

Figyelt kérdés
Esetleg, nem lehet, hogy a csajok szeretik a szenvedést és direkt nem a normálisat keresik?:D
2013. szept. 26. 16:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
7-es: mennyi pasi ment át rajtad már?
2013. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom én nem szoktam sírni inkább ismerkedek és előbb utóbb mindig van van aki aki tetszik. :D De itt az oldalon vannak ilyen pasik is bőven ott az a 22%os elmebeteg például szerintem vele beszéld meg :D:D
2013. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
8%

" És aki átlagos, szexuálisan kevésbé vonzó, az micsoda? Nyominger lúzer a szemetekben, kedves nők?"


Attól még, hogy ehhez a kérdéshez egy liba butaságokat írt az egész női nem nevében, én (meg más, nem így gondolkozó lányok) ne legyenek már megszólítva!


Értelemszerűen aki számomra átlagos, nem vonz, az max. barát lehet. De attól még, hogy bennem nem indít el semmit romantikus és szexuális téren, simán lehet, hogy más lánynak ő az igazi.

2013. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
51%
Simán lehet, hogy más lánynak ő az igazi? Hahaha. Csak szólok, hogy ide nem hülyék járnak.
2013. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
75%
A 7.-nek üzenem, hogy a leírtjai alapján ő értelmezi rosszul a normális szót.
2013. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Hát pedig úgy látszik, hogy mégis.

Volt egy fiú, aki udvarolt nekem. Kedves volt, jókat beszélgettünk, külsőre sem volt vele gond, de az égadta világon semmit sem éreztem iránta. Azóta van barátnője, és nagyon szeretik egymást.

Emellett van egy fiú aki szerelmes (volt?) belém, sajnos őt sem tudtam viszontszeretni, közben egy másik lány megszállottan szerelmes belé.


És ez csak két példa volt a közelmúltból a rövid kis 22 évnyi életem során előfordult meglehetősen sok eset közül.

2013. szept. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha a normális azt jelentené, amire mindenki gondol (viselkedés, stílus) akkor a sok szerencsétlen srác nem lenne egyedól, mert a normális pasikra vágyó nők velük létesítenének párkapcsolatot, a fenenagy normalitásuk miatt. De mégsincs így. Valaki hazudik...
2013. szept. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
11%
Le lehet pontozni, mert nem tudok mit csinálni az olyan egyedekkel akik bizonyos szavakat olyan értelemben is használnak ahogyan azokat nem szoktuk. Egyedileg más jelentéseket társítani a szavakhoz is csak a lányok szoktak.
2013. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
59%
17 Ez alapján akkor nem inkább az következik, hogy a csajoknak nem a normális srácok kellenek? És ezért vannak a normálisak egyedül. (És ezt támasztja alá a kérdés is.)
2013. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szerencsém van, mert az én párom normális (és nem abban az értelemben, ahogy előbb az az agyatlan liba írta le). De amit én látok a környezetemben:

-a magukat rendesnek tartó pasik nagy része annyira mamlasz, hogy oda sem képes menni a lányhoz (sztem magára vmit adó nő nem nyomul rá egy pasira... aztán ha ez megtörténik, akkor meg hónapok múlva azon rinyál a pasas, hogy ő kevésbé karakán nőt szeretne magának... amit meg is kapna, ha nem azt várná, hogy őt szedjék fel)

-a bunkó pasik nagy része kiválóan tudja tettetni, hogy ő mekkora úriember, aztán folyamatosan mutatja ki a foga fehérjét, a nő meg reménykedik benne, hogy hát ő eddig kedves volt, biztos csak rossz napja van...

(és most őszintén, az emberek nagy része nem jó emberismerő)

-a lányok egy része hihetetlen társfüggő, és retteg attól, hogy nem fog kelleni senkinek, ha XY elhagyja, főleg ha nem épp topmodell külsejű vagy önbizalomhiányos

2013. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!