Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem tudok egyedül boldog...

Nem tudok egyedül boldog lenni, hogyan tudnék ezen változtatni, a gondolkodásomon?

Figyelt kérdés

Mindig is így gondolkodtam, nőktől függök, és nagyon rossz érzés már.

Tudom hogy egyedül is boldognak kell lennem ahhoz hogy legyen valakim egyáltalán, de sajnos nem megy. Vannak dolgok amik érdekelnek, de különösen foglalkoztat az, hogy boldog legyek és legyen egy társam, aki viszont szeret. Szinte azt érzem, hogy minél jobban akarom, annál rosszabb. A többi nem érdekel. Sokszor mondják, hogy ne törődjek vele, majd jön magától. Hát nem jött. Eddig eltelt majdnem 23 év. Most döbbentem rá, hogy NEM fog jönni magától semmi.

Ha próbálkozom is, folyamatosan visszautasítanak, vagy észre sem vesznek.


2013. okt. 11. 12:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
165/55. Igazából látok nálam rondább srácokat barátnővel az oldalukon, szal..
2013. okt. 11. 12:57
 12/15 anonim válasza:
Így van, nem csak a külső a lényeg. Legyél humoros, magabiztos az már sokat számít.
2013. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
háát magabiztos az nem vagyok. Kaptam már egyet s mást az élettől csajozás terén. Pedig nem akarom megváltani a világot, nem akarok én lenni a főmacho. Csak egyvalaki kéne akivel jól megvagyunk.
2013. okt. 11. 13:05
 14/15 anonim válasza:
Értem én, de valamennyi magabiztosság az kell. Nekem sincs túl sok, de nem is kell túlzásba vinni, mert az arcoskodás is hátrány. Csak ne legyen nyámnyila az ember. Ha mellé még kedves, jópofa vagy és a külsőn is sikerül javítani, akkor jóval nagyobb esélyed van párt találni.
2013. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na igen, csak mindez nem könnyű. Andi meg szerintem szörnyet halt..:D
2013. okt. 11. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!