Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ment ki ennyire a...

Miért ment ki ennyire a divatból a hosszú haj férfiaknál? Miért nem tudok barátkozni ismerkedni miközben szép ápolt hosszú hajam van? Ha így haladok muszáj leszek levágatni 20/F

Figyelt kérdés

Kicsit korom óta szerettem volna hosszú hajat 16 évesen elhatároztam, hogy megnövesztem mert hát koncerteken milyen jól jön meg nekem alapból tetszik:)

Amikor rövid vagy félhosszú hajam volt nagyon sok lányt megismertem leálltak velem beszélgetni flörtölni stb. volt bnőm is.

Aztán szétmentünk bnőmmel 1 éve azóta senkinek nem kellek nem divat már a hosszú haj kevés a rocker csajszi:)

Pedig a leghíresebb embereknek is hosszú hajuk volt :)

Nézd végig az 500, 1000,10000 Ft osokat :D:D

De tréfát félretéve nem tudom mi legyen már már azon gondolkodom, hogy levágatom a francba és eladom...



2013. okt. 25. 10:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
87%

Le ne vágasd!!! Tudod milyen borzalmasan érzem magam mikor meglátok akár egy divatmajmot is? Nevetséges, hogy azért vágatják le a hajukat, mert hogy ez a menő, erre van igény, holott ez nem igaz. Arról már ne is beszéljünk, hogy az arcukhoz meg egyáltalán nem passzol...

Ne akarj megfelelni mások elvárásának. Ez a te hajad, azt csinálsz vele amit akarsz, úgy hordod ahogy kedved tartja.

Ne hagyd, hogy egy divathóbort miatt elveszítsd az egyéniséged. Ha pedig tényleg szép és ápolt mint ahogy írtad, nem hátrány.

2014. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
100%
őszintén srácok. Nekem a hosszú haj a gyengém. Akármilyen jóképű fiatalember jöhet velem szembe az utcán, rövidhajjal csak egy a sok közül. Egyszerűen átlagos. De, ha hosszú hajú férfit látok egyből fel kapom a fejem. :D Mivel kevés van belőle különleges és engem jobban érdekel, mint a rövid haj. :D 23/L
2014. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Le ne vágasd!!! Mert velem gyűlik meg a bajod!! ;)(na jó ez csak vicc volt) én imádom a hosszú hajú palikat úgyhogy növeszd tovább!! sajna mi rockerek kevesen vagyunk... de hál'Istennek felénk van 1 pár hosszú hajú :D
2014. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Szerint se vágasd le...egyre többen vágják el, és csalódni kell mindegyikbe :'D és a nagy kedvencem, a hosszúhajú pasi :D ,szóval ne tedd meg !!!
2014. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

itt a baj senki nem hallgat már manapság rock zenét :/

már az szégyen a mai világban , ha a fülesemből nem gagyi repp meg ócska tecnó hallatszódik ...

2014. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Épp most is beszélgetek egy lánnyal és a lényeg az most, hogy nem jön be neki a hosszú hajam, hát biztos, hogy nem vágatom le! :) 26 f
2014. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:

Én hosszú hajat szeretnék, 7 éve próbálom növeszteni, de kb 5-6 cm a max amin tudom hordani, annyira sűrű, erős, szálkás dús hogy le kell vágatni mindig....


Ha meghagynám ugy néznék ki mint vmi afroamerikai


ne felejtsük el, szerintem sokan azért vágatják le mert nem bírnak vele/nincs idejük szórakozni vele


Nekem ezt a 7 centit is ki kell vasalni mert ugy állna mint a szénakazal


Szoval erről ennyit....

2015. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Hosszúhajú pasik a legszexibbek, nem igaz, hogy a rövid a decens az jobb, nem, az ronda, az kommersz, az unalmas és igénytelen. MIért igénytelen, mert nem kell vele törődni, számomra taszító érzés, ha a pasim hajába nem tudok beletúrni, hanem ilyen kis undi tüskék, mint valami állat szőre, állnak ki a fejéből, bocs, nekem ez a véleményem és jogom van hozzá, szóval hosszúhajú pasik sexxyk!
2015. jún. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
27-es: van egy egysszerű megoldás a problémádra: RASZTA! Növeszd meg, rasztásítsd, és mehet a Jamaica-style. :)))
2015. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 jpeter1 válasza:
Nekem fiú létemre 14 évi növesztés után kb.térdig ér. Általában feltekerve kontyban hordom. A páromnak is így tetszik, meg praktikusabb is. Leengedve mindenbe beleakad. Bár előfordul, hogy frissen mosva leengedve hagyom, de ilyenkor az utcán mindig megbámulnak és jönnek a megjegyzések. A párom is extra hosszú hajú, az övé kb bokáig ér. 20 éve növeszti.
2016. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!