Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ment ki ennyire a...

Miért ment ki ennyire a divatból a hosszú haj férfiaknál? Miért nem tudok barátkozni ismerkedni miközben szép ápolt hosszú hajam van? Ha így haladok muszáj leszek levágatni 20/F

Figyelt kérdés

Kicsit korom óta szerettem volna hosszú hajat 16 évesen elhatároztam, hogy megnövesztem mert hát koncerteken milyen jól jön meg nekem alapból tetszik:)

Amikor rövid vagy félhosszú hajam volt nagyon sok lányt megismertem leálltak velem beszélgetni flörtölni stb. volt bnőm is.

Aztán szétmentünk bnőmmel 1 éve azóta senkinek nem kellek nem divat már a hosszú haj kevés a rocker csajszi:)

Pedig a leghíresebb embereknek is hosszú hajuk volt :)

Nézd végig az 500, 1000,10000 Ft osokat :D:D

De tréfát félretéve nem tudom mi legyen már már azon gondolkodom, hogy levágatom a francba és eladom...



2013. okt. 25. 10:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
4%
Nekem a hosszú haj gyerekes. Meg ugyanígy a tüsiszerű is... 20+ évesen szerintem illene már egy klasszikus, de stílusos frizurát viselni. A fiú barátaimnak 16-17 évesen volt hosszú hajuk, de legkésőbb 20 éves korukra mindegyik levágatta és sokkal jobban állt nekik a rövid. Nem ismerek olyan fiút, akinek jól állt a hosszú. Ők maguk azt mondták, hogy benőtt a fejük lágya és kész. Matt Bomer hajviselete konkrétan még oké, de az attól hosszabb nekem már nem jön be. 23/N.
2013. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Frigg ***** válasza:
100%

Nekem pont az a problémám, hogy mindenki levágatja. Volt páromnak gyönyörű, majdnem derékig érő haja volt, levágatta elég rövidre. :/ Nekem világ életemben a hosszú hajú férfiak tetszettek, egészen kicsi koromtól. Páromnak is hosszú haja van, hátközépig ér.

Szerintem ne vágasd le :) Bár viseld úgy, ahogy neked jól esik, de csak azért, mert rövid hajjal hátha... ne tedd!


23/N

2013. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy levagasd! Szerintem ez hoza tartozik az ember egyenisegehez, meg amugy is nekem tetszenek a hosszu haju rockerek :D

Es igen, sajnos tenyleg kevesen vagyunk mar....

2013. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%

Úú le ne vágasd! :) Rengeteg csajt ismerek, akiknek tetszenek a hosszú hajú pasik. Nekem is pl tökre tetszik, amikor egy pasi ilyen borostás és egy laza kontyban össze van fogva a haja a feje tetejére. Azzal, hogy gyerekes egyáltalán nem értek egyet, sőt nem is értem az összefüggést a kettő között...valakinek abszolút olyan fejformája van, hogy kifejezetten rosszul áll neki, ha rövid a haja, mert minden túlzás nélkül úgy néz ki vele, mint egy hülyegyerek. Ismertem ilyen férfit, most növeszti vissza, mert ő is látja ezt. :)

Az meg, hogy csajozás miatt levágatni?? Fel ne add az egyéniséged emiatt. Csak akkor vágasd le, ha már nem tetszik, és az írásod alapján nem ezt olvasom. Valószínűleg nem olyan körökben mozogsz, ahol erre vevő csajok vannak, inkább keress egy ilyen társaságot, minthogy megválj a hajkoronádtól szerintem :)

2013. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
100%
Hogyha Neked alapból tetszik, akkor le ne vágasd. Én rocker vagyok, és úgy megyek végig naponta az utcán, hogy mutogatnak rám a divatot követő lányok, fiúk egyaránt. De hát nem fogok megválni a külsőmtől mások miatt, a lényeg, hogy Te jól érezd magad a bőrödben. Nekem tetszenek a hosszú hajú fiúk, sajnos a környékemen kihaltak.
2013. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
100%

na, azt próbáld meg, levágatni!!!

:D és rohadt szexi, ha egy srácnak hosszú haja van (szerintem)

2013. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hosszú hajam van(32.fiú)Majd fenékig ér,ne hidd hogy csak a rövid a menő..Ha e-miatt nem lenne barátnőm,vagy ilyesmi,akkor sem vágatnám le...inkább más fele járnék bulizni..

Kitartás,egyszer úgyis belebotlasz......!

2013. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
Huhh én nagyon oda vagyok a hosszúhajú srácokért:) 16/L
2013. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
7%
Nekem is van pár hosszú hajú ismerősöm, és azért nincs egyiknek se csaja, mert úgy néznek ki mint a melegek, a rövid haj férfias, ezért menő most, a rock-korszak elmúlt, fogadjátok el.
2013. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem egy fiúnak legyen rövid haja.:)
2014. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!