Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog ami mostanában történt veled?

Figyelt kérdés
Vagy ha nincs akkor ami életedben az volt
2013. okt. 27. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is fizetni akartak a pisimért, ráadásul én lettem hülyének beállítva, hogy inkább lehúzom a wc-n, minthogy megihassa, és fizessen is érte.... persze, ezt rendszeresen xD
2013. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 27. 21:00
 13/15 anonim ***** válasza:

hát haverom egy téren átbukott egy láncon aki elkerítette és ott ültek tőle 4-5m-re a padon :D kinevették...


utólag már vicces de nekem akkor nem tűnt annak mikor valami pöcegödörbe beleléptem amikor vártam a vonatra és elmentem vizelni. aztán a büdös lábammal mehettem a vonatra. oda ültem direkt a wc mellé :D

2013. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Leparkoltam az autóm,kiszálltam belőle,be akartam riasztózni,kettőtt pittyegett és leszakadt az egész kipufogó az aljáról,hangosan csörömpölt az aszfalton..én meg az út közepén elkezdtem röhögni :DD
2013. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:)
2013. okt. 27. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!