Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi az esélyem a nőknél,...

Mennyi az esélyem a nőknél, ha alacsony vagyok, fogaim össze-vissza állnak, nem vagyok joképű, sem izmos?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:15
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, kérdező, szerintem nulla esélyed van. Nem a külsőd, hanem a személyiséged miatt...

Ezek a "jaj, hagyjuk már" meg "kussoljál" típusú megnyilvánulások nagyon nem jönnek be a nőknek. És mondhatod, hogy velük nem így viselkedsz... de hidd el, hogy érződik, ha valaki egy megkeseredett, másokat hibáztató alak, aki a világra haragszik, ahelyett, hogy mélyen magába nézne és fejlődne...

2013. nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
sajnos lepereg rólam minden ilyen oltás, mivel vannak kézzelfogható eredményeim, és ez pedig tagadhatatlan. Persze majd most mindjárt elkezditek megmagyarázni, hogy hazudok, mert csak igy fér be a világképetekbe a dolog.
2013. nov. 11. 18:32
 13/41 anonim ***** válasza:

:D igazad van kérdező.

Akik bent pózolnak nem mennek oda a csajokhoz.A csajok mennek oda hozzájuk.Teljesen igazad van :D

2013. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
odamennének, ha valaha is elhagynák a konditermet ezek az illetők :D
2013. nov. 11. 18:32
 15/41 anonim ***** válasza:
48%
hazudsz, mert csak így fér be a ilágképembe a dolog
2013. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
59%
Végül is.Te is csak itt sírsz.Vagy rosszul gondolom?:D
2013. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
hát néha befekszek egy-egy pesti szorakozóhelyen a sarokba egy sörrel, amig ki nem dobnak záráskor. :/
2013. nov. 11. 18:38
 18/41 anonim ***** válasza:

aha,aha, ez is hazugság, mert így nem fér bele a világképembe,


esetleg otthon iszol egy üveg kölyökpezsgőt és a gép előtt összekuporodva a gyakorikérdéseket bámulva sírsz

2013. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

üzenetem a világodba:


Ja, igy van. Igazad van. Teljes mértékben helytálló.

2013. nov. 11. 18:40
 20/41 anonim ***** válasza:
59%

neeem, neem, itt valami nem stimmel,


sajnálom de nem fér bele a világképembe hogy egyett értesz az állításommal, és most mondani fogom hogy hazudsz,,


nem nem itt valami nem stimmel, hiba van a matrixban

2013. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!