Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi az esélyem a nőknél,...

Mennyi az esélyem a nőknél, ha alacsony vagyok, fogaim össze-vissza állnak, nem vagyok joképű, sem izmos?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:15
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
59%

" vannak kézzelfogható eredményeim, és ez pedig tagadhatatlan"


Akkor miről szól a kérdés? Mi minősül kézzelfogható eredménynek? Az, hogy szóbaállnak veled? Meddig? Mondjuk 3 másodpercig? Aztán a stílusoddal elüldözöd a nőket?

Vagy megdugtál már egy prostit, vagy egy részeg nőt?

2013. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
hát bocs, pedig én mindent megtettem annak érdekében, hogy ne bolygassam fel a kis világodat :( :( :( De ugy látszik nem jol itéltem meg a stabilitását elsőre :( :/ :((((((((((((
2013. nov. 11. 18:43
 23/41 A kérdező kommentje:
hát buliból senkit se tudtam hazavinni, igy tehát részeg nőket nem dugtam. De amugy 2 év alatt 10 nővel voltam úgy, hogy az első fél évbe nem volt semmi, max smárolások. Meg volt egy fél éves kapcsolatom is. A csaj azért hagyott ott, mert megtudta, hogy nem szeretem. De azóta már 3 alkalommal összefeküdtünk megint :( Ja meg az egész móka előtt volt egy csajom 1 évig. Mindezt 21 éves korom óta.
2013. nov. 11. 18:45
 24/41 A kérdező kommentje:
Ha jol is néznék ki akkor mennyin lenne a számláló? Vagy 30on?
2013. nov. 11. 18:47
 25/41 anonim ***** válasza:

na várjunk csak! ÁHÁ, már megvan a hiba a mátrixban


ez kisértetíesen hasonlít valamire "Ja meg az egész móka előtt volt egy csajom 1 évig"


DEJA VU


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__503..

2013. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Nos, a "normális" emberek nem abban mérik a sikert, hogy hány nőt dugtak meg, hanem hogy milyen stabil és működőképes kapcsolataik vannak/voltak.

Tehát simán lehet, hogy a jóképű pasi beéri EGGYEL, de az olyan, amilyenre ő vágyik, naponta él harmonikus szexuális életet, stb. stb.

Ez nem verseny, hogy ki hány nőt tud felszedni, megdugni, mert másoknak más az értékrendje... és nem az övék a hibás...

2013. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
ja meg leirtam ezt még egy másik kérdésnél is, ahol olyanokat irtak az utánam lévők, hogy: "igaza van az előzőnek, nagyon jol látja a dolgokat"
2013. nov. 11. 18:49
 28/41 A kérdező kommentje:
pffff, hát a legtöbb ember kapcsolatait ilyen 1-2 év után inkább ne is minősitsük. Mert kb csak a szokás tartja már össze őket. Persze vannak tökéletes emberek (interneten valahogy sokkal nagyobb arányban, mint a valóságban ugye) :D
2013. nov. 11. 18:51
 29/41 A kérdező kommentje:

nem tudom miért szeretnek az emberek az ilyen megfoghatatlan dolgokba kapaszkodni mindig, mint a szerelem és a boldogság. Szerintem ezt csak azért csinálják az emberek, hogy a csóróknak is legyen valami kis remény. Mert ha valaki azt meri mondani, hogy gazdagnak lenni jó vagy hogy jól kinézni jó és feltétlen előny, akkor lehurrogják, hogy nem ez számit, hanem a boldogság meg ilyesmik. Miközben a legtöbb ember pont azt hajszolja, hogy legyen pénze meg hogy nézzen ki valahogy. Ha nem igy lenne, akkor mindenki menne szerzetesnek.


Szóval hagyjuk már...

2013. nov. 11. 18:53
 30/41 anonim ***** válasza:

De egy két évig normális kapcsolatuk van, megtanulnak együtt élni másokkal, összecsiszolódni, stb. Van, aki megtanul, van, aki nem.

Van, aki mindig lecseréli a partnerét, egyesek hetente, mások 2-3 évente, és vannak, akik évtizedekig élnek harmóniában. Én már nem a tinik közé tartozom, a baráti körömben látok ilyet is, olyat is, de kb. a kapcsolatok fele nem a megszokáson alapul, hanem naponta tudnak újat nyújtani egymásnak. Akár még 50 felett is...

De ehhez olyan személyiség kell, illetve folyamatos fejlődés, megújulás, nem csak várni a sültgalambot, hanem tenni is a kapcsolatokért.


Mindenki maga dönti el, hogy milyen kapcsolatra vágyik, és mennyit hajlandó tenni érte.

2013. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!