Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi az esélyem a nőknél,...

Mennyi az esélyem a nőknél, ha alacsony vagyok, fogaim össze-vissza állnak, nem vagyok joképű, sem izmos?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:15
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
hát ja...a nők jellemzően azt szeretnék, hogy csak maguktól jöjjön a jó érzés, mert ők ehhez szoktak, hogy az ilyesmit megkapják ingyen az élettöl csak azért, mert nőnek születtek! És nem képesek megérteni, hogy az élet inkább önszopatásról szól. Sok válás is arról szól, hogy "nem birják ki" egymást. Pedig hát ki kéne birni, el kéne viselni, bele kéne törödni, kihozni belöle a maxot, még ha fáj is. Mert rá van kötelezve. Csak épp ma ilyen szabados népeket nevelt ki az idő, akik csak a pilanatnyi jó érzést hajszolják és hosszutávon gondolkodni eszük ágában sincs.
2013. nov. 11. 18:57
 32/41 anonim ***** válasza:

Kérdező: az ember alapvető szükséglete a kötődés, csecsemőkortól halálig. Persze vannak, akik erre képtelenek, van tudatosan lemondanak róla.


De a harmonikus kapcsolatok arról szólnak, hogy ha éppen rossz időszakom van, akkor van kire támaszkodni, és fordítva is, ő is támaszkodhat rám. Biztos, stabil bázis az életemben, tudom, hogy mindig, minden helyzetben számíthatok rá. Akkor is, ha éppen nem vagyok toppon. Az ember életében vannak krízisek (betegség, munkahely elvesztése), amikor igenis jól jön egy támasz, akivel közösen könnyebb túljutni a nehézségeken. És igenis jó valamivel megosztani az örömeimet, közösen elmenni nyaralni, aztán még évekig együtt felidézni az élményeket. Az olyan - szerinted bizonyára elavult és felesleges - értékekről, mint CSALÁD, meg ugye ne is beszéljünk! Tényleg nagyon vacak dolog jó párkapcsolatban élni, igazad van. Persze nehézségek minden kapcsolatban vannak, de szerintem az emberi minőségünket az határozza meg, hogy hogyan kezeljük ezeket a nehézségeket.

2013. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

hát 1. ez azért ennél bonyolúltabb mint hogy mindenki megy szerzetesnek, vagy küzd a gazdagság és tökéletes szépség reményében ha beledöglik is


mindig csak ezek a materiális dolgok, nem tudom miért szeretik ezt dobálni,, biztos csak azért csinálják, mert igazából félnek, és ezzel próbálják nyugtatni magukat, hogy a szépségük és pénzük nélkül senkik lennének,, és legyen valami kis remény hogy ő képtelen volt megtalálni a szerelmet, szeretetett, boldogságot, és könnyebb elviselni ha azt mondja ezek nem is léteznek


ha nem így lenne, hogy a francba vannak nem milliomós szuper modellek jó boldog kapcsolatban..


szóval hagyjuk már

2013. nov. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

ja igen szóval nem milliomos és nem szuper modell,, szóval ez csak ugyanaz fordítva mindennek két oldala van


mind1, neked mindenesetre elég sivár lelki világod lehet,,

2013. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

# 31: nem, senkinek nem kell elviselni olyat, ami neki nem felel meg. Helyette kellő önismerettel kell párt választani, és dolgozni a kapcsolatért (mindkét félnek).

És úgy állítod be, mintha a férfiak soha nem léptek volna még ki házasságból a világtörténelem folyamán...

(Igaz, hogy a statisztikák szerint a nők kezdeményezik gyakrabban a válást, de ennek gazdasági okai is vannak. A férfi, ha nem érzi jól magát a házasságban, szeretőt tart, a nő meg válik. De vannak azért kivételek, szép számmal!)

2013. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

A házassággal annyi a para, hogy nem csak ilyen lelki dolog. Hanem kökemény materalialitás, történetesen arról szól, hogy a pasi el tudja e tartani a családot! Mert lássuk be, aki csoro arra nem buknak annyira a nők.


Ugyhogy ilyen fontolgatások után számomra a poligámia is teljesen helyénvaló, mert ha egy férfi több nőt is el tud tartani, akkor miért ne?


Egy nő nem igazán lehet két pasijé, de egy pasi simán lehet több nőjé! Persze most megint én leszek a hülye, hogy olyan dologgal jöttem, ami még mai napig élő dolog számos kulturában.

2013. nov. 11. 19:07
 37/41 Noydra ***** válasza:

Nem értem miért vergődsz itt a hülyeségeiddel.

Tiszta szégyen amit csinálsz...

Ennyire fáj, hogy másnak van normális kapcsolata is, neked meg nem jön össze semmiből se?

Az írasodból is lerí, kinek a hibája :)

2013. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Nos, a házasság arról szól, hogy KÉT ember közösen épít egzisztenciát. Persze vannak kivételek ebben is. Van, ahol a férj tartja el a családot, és van, ahol a nő.

Na meg van, amikor felváltva vállalnak nagyobb terhet, mert mondjuk az egyiküknek pont nincs munkája, vagy GYES-en van. Erről szól a házasság.

2013. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok elégedetlen a kapcsolataimmal.
2013. nov. 11. 19:11
 40/41 anonim ***** válasza:

igen, tényleg mai napig élő,, és akkor mi van? akkor már az az atyaúristen? Attól hogy ez még létezik, nem jelenti azt hogy feltétlen jó is, illetve hogy követni kell.


Akkor figyelj, ha neked jó, legyen jó, vagy tiltják talán? Akkor legyen egyszerre 5 csajod, de akár feleséged is, keress sok pénzt és költözz ki Dubai-ba . és ennyi, mindened meg van, akár meg is halhatsz, mert hát ennyi az élet pénz, és ,,ööö még több pénz, Dubai-nál aztán nincs high-techebb város, ha oda kijutsz vége.


Aha van benne materalitás, de ez az életben is van, nem a házasság velejárója,, de az érzelmi része ettől még ugyanúgy ott van. Ez nem változtat semmit. Valaki hihetetlen, de képess boldog lenni úgy is hogy nem keres évi félmilliárdot mint a külföldről behozni kivánt foci edző a PROFI magyar focistáknak,,


Mert mondjuk vannak barátai, jól érzi magát, boldog, és nem kell neki annyi pénz hogy ki töltse a nem létező űrt

2013. nov. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!