Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalomhiányos lányok! Ti...

Önbizalomhiányos lányok! Ti ismerkednétek önbizalomhiányos férfivel?

Figyelt kérdés
Tehát főként olyan lányokhoz szó a kérésem, akiknek nem volt még kapcsolata és nem is nagyon hisznek benne, hogy valaha is lesz. Ti ismerkednétek, flörtölnétek, esetleg randiznátok hasonló férfivel, hogy megdobjátok egymás önbizalmát és esetleg ha úgy alakulna, összejönnétek vele?

2013. nov. 22. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én igen. Sosem bírtam a lázadó típusú srácokat, inkább a csendesebb, félénkebb típus jön be.

19/L

2013. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem kerültem ilyen helyzetbe, de a válaszom nem lenne. Nem tudom, hogy önbizalom hiányos párként hogy tudnánk működni. Utálom magamban, hogy az önbizalom hiány miatt rengetegszer meg se merek szólalni, nem vagyok önmagam, stb. Ha választani lehetne, egy magabiztosabb pasit választanék. De persze ez szerintem helyzetfüggő is.
2013. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tipikusan nem szerintem. Sokkal inkább fordítva, éppen azért mert önbizalomhiányosak, sokkal valószínűbb, hogy határozott, rossz esetben bunkó férfivel kerülnek kapcsolatba. Már eleve két félénk/zárkózott ember legvalószínűbb, hogy össze sem ismerkedik... Rossz esetben meg meg is maradnak egy rossz esetben bunkó férfi mellett, éppen azért mert nem értékelik magukat sokra.

DE VANNAK KIVÉTELEK! 30 F

2014. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!