Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mire számíthatok az...

Vajon mire számíthatok az életben társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Érdemes még reménykednem?


Leírom magam először objektíven, amilyennek látom magam, majd úgy ahogy az ismerőseim mondanak el.


Átlagos srác vagyok, régebben vékony voltam, de már 1 éve edzek és kezd látszódni az eredmény. Belsőleg is sokat formálódtam az utóbbi pár évben.


A lány ismerőseim helyes pasinak írnak le, atletikus testtel. És szerintük is sokat változtam lélekben is az erényemre.


Viszont sosem keltettem fel az ellenkező nem figyelmét.

Régebben amikor társkeresőztem mindig betaláltak a túlsúlyos, ronda lányok. (igen, kövezzetek meg! nem szépségkirálynőre vágyom, nekem egy átlagos lány is nagyon be tud jönni. viszont nálam is vagy egy szint ami már nem tetszik, és ez a nőknél is így van)


Most hogy regisztráltam az új képeimmel már a túlsúlyos, ronda lányok sem akarják velem felvenni a kapcsolatot.


Tényleg előfordulhat, hogy hiába edzek és "érek meg lelkileg is", de egyre rosszabbul nézek ki? (vagy nem tudom hogy fogalmazzak) remélem értitek.


2013. nov. 29. 19:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
59%
fogadj el egy ronda nőt mert holnap már csak a kecskék közt válogathatsz...
2013. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Fiam, ha huszonéves vagy, ne a társkeresőn ismerkedj. Irány koncert, szórakozóhely, BESZÉLGESS és ismerj meg új embereket!
2013. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel képet és az alapján megírjuk a véleményünket. Most nem azért de a kedves ismerősök, lehet csak kedvesek, és nem véletlen keresnek meg a csúnya, dagi lányok. Lehet a te szintedhez képest magasan van a mérce. Mutass képet!
2013. nov. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
2013. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ide toltsem fel?
2013. nov. 29. 19:56
 6/14 anonim válasza:
83%
mer hova, 9gagre?
2013. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Ide nem tudsz feltöteni. A [link] ra. És ide nekünk küld el a címet.
2013. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
vagy linkeld be a társkereső fotó linkjét
2013. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
majd beteszek magamról egy képet egy ilyen kényes kérdésben :D ennyi erővel a facebookra is írhattam volna.
2013. nov. 29. 20:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, csak ott a sok barát nyalta volna a hátsód, hogy "De te olyan kis helyes pasi vagy" bla bla bla.


Társkeresős linket is adhatsz, egyel több helyen hirdeted magad nem mindegy?

2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!