Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon mire számíthatok az...

Vajon mire számíthatok az életben társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Érdemes még reménykednem?


Leírom magam először objektíven, amilyennek látom magam, majd úgy ahogy az ismerőseim mondanak el.


Átlagos srác vagyok, régebben vékony voltam, de már 1 éve edzek és kezd látszódni az eredmény. Belsőleg is sokat formálódtam az utóbbi pár évben.


A lány ismerőseim helyes pasinak írnak le, atletikus testtel. És szerintük is sokat változtam lélekben is az erényemre.


Viszont sosem keltettem fel az ellenkező nem figyelmét.

Régebben amikor társkeresőztem mindig betaláltak a túlsúlyos, ronda lányok. (igen, kövezzetek meg! nem szépségkirálynőre vágyom, nekem egy átlagos lány is nagyon be tud jönni. viszont nálam is vagy egy szint ami már nem tetszik, és ez a nőknél is így van)


Most hogy regisztráltam az új képeimmel már a túlsúlyos, ronda lányok sem akarják velem felvenni a kapcsolatot.


Tényleg előfordulhat, hogy hiába edzek és "érek meg lelkileg is", de egyre rosszabbul nézek ki? (vagy nem tudom hogy fogalmazzak) remélem értitek.


2013. nov. 29. 19:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem mindegy. mert az amit itt leírtam kényes téma. nem adom hozzá az arcomat.
2013. nov. 29. 20:59
 12/14 anonim ***** válasza:

Felteheted pár nap múlva a kérdés a szépség, divat, vagy a szerelem, szex kategóriában (bár ott retardáltak vannak) csak annyit, hogy:


Szerintetek hogy nézek ki?


És link a képről.


Na akkor nem tudnának a témáról, de kiderülne, hogy vadidegenek milyennek látnak.

2013. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A csúnyácskább csajok azokat a pasikat találják be, akik egy kicsit kevésbé jóképűek/jóalkatúak, tehát lerakták a lécet kicsit. Tehát ha előnyödre változtál külsőleg, és már nem írnak rád, az azt jelenti, hogy nem mernek írni, mert már nem az ő kategóriájukban vagy. Félnek írni neked, kb. mint mikor te nem mersz megszólítani egy jó csajt, mert úgy érzed, nem a te "súlycsoportod".

A szép lányok meg legtöbb esetben azt várják, hogy a pasi kezdeményezzen, mert megszokták a kényelmet.

2014. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azóta már feladtam. nem érdekel már a téma...
2014. jan. 29. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!