Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki ha megkérem egy ismerősöm...

Ciki ha megkérem egy ismerősömet hogy derítse ki hogy tetszem-e egy másik srácnak?

Figyelt kérdés

Ez az ismerősöm mindig udvarolgat nekem, de csak hülyül. Na és van egy srác aki mindig kedves velem, mosolyog rám ha találkozunk, figyelmes is. Tegnap találkoztunk de csak papucsban voltam, és mondta hogy "nehogy megfázz" múltkor meg csak pulcsiban és akkor is szólt hogy nehogy megfázzak. Egyszer meg alá kellett írni valamit és mondta a főnök hogy a másik csaj írja alá, de mondom majd én aláírom és mikor kettesben voltunk mondta hogy "én veled szerettem volna". Na és nem tudom hogy hogy bejövök-e neki meg hogy van-e nője.


Ciki ha megkérem az ismerőst hogy kérdezzen rá?


2013. dec. 7. 12:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Kár megkérdezni az ismerőst, mert szerintem elég egyértelmű, hogy bejössz neki.
2013. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!