Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőkön ismerkedők!...

Társkeresőkön ismerkedők! Elmagyaráznátok ezt egy egyszerű földi halandónak?

Figyelt kérdés
Mért van az, hogy írok egy lánynak, aki nemrégen regisztrált be egy társkeresőre és NEM ír vissza? Folyamatosan online, szépítgeti a profilját, de a levelemet nem olvassa el, a profilomat nem nézi meg! Valós személyről van szó, közösségi oldalakon megtaláltam.
2013. dec. 21. 15:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Fogjátok már fel, hogy sem a levelemet nem olvasta el, sem a profilomat NEM nézte meg! Azaz azt sem tudja, hogy hogy nézek ki, ki vagyok. Ne gyertek már ezzel a "nem jössz be neki" hülyeséggel!
2013. dec. 21. 15:30
 12/21 anonim ***** válasza:

11-es

Hidd el ha egy nap vagy 100 levél jön, akkor a 101. felkeresést meg sem nézném, azt se hogy egyáltalán kicsoda

2013. dec. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Múltkor megfigyeltem, egy csaj kb. fél órája regisztrált be az oldalon és már kb 60-70-en érdeklődtek utána, volt vagy 20 kapott levele, csak fél óra alatt. Ezért nem nézik meg az összes levelet..
2013. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ezt vakerazom en is.mert valasztjon teged mikor mas valaki elviszi kirandulni,beleultetni a luxus kocsijaba es markas ruhakat venne nekei:)

ha nincs penzed,alacsony vagy,csunyacska vagy,kover vagy sovagy vagy akkor hatranyban vagy ....

2013. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Jézusom 14-es inkább ne folytasd ezt az irányt.:D
2013. dec. 21. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:

"Fogjátok már fel, hogy sem a levelemet nem olvasta el, sem a profilomat NEM nézte meg! Azaz azt sem tudja, hogy hogy nézek ki, ki vagyok. Ne gyertek már ezzel a "nem jössz be neki" hülyeséggel!"


Sok oldalon meg tudja nézni a képedet anélkül is, hogy belépne a profilodba. És ha netán így látta a képed, és nem jössz be neki, akkor biztosan nem fogja már az sem érdekelni h mik a hobbijaid, mit írtál neki üziben stb.

Sajna ilyen a netes ismerkedés. Mindenki egy kép alapján dönti el, h jó vagy-e vagy sem. Persze vmiből ki kell indulni. Arra fel kell készülni, h ha 100 levelet írsz, abból örülhetsz ha 10-re kapsz majd választ. Manapság a legtöbb csaj el van szállva magától, főleg az ilyen plázap*csák, akik csak a szolizott, szétgyúrt 2 méteres modellkinézetű istenférfivel hajlandóak szóba állni, vagy legalább aki az Audijával pózol. Rajtuk kívül vannak a ronda vagy elhízott lányok, akiket nyilván kevesebben szeretnének maguk mellé. Ha őket kiszűrjük, marad az az 1-2 normális lány, akinek valószínűleg Te is írtál, és aki valószínűleg óránként kap 100 levelet. Ezek után nem csodálom h nincs kedve mindet elolvasni.

2013. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mit sirsz.Minden lany egy jokepu,magas ,muvelt,kiiskolazott,penzes,sportos pasit szeretne maganak aki kedves es csak neki fogad szot:)
2013. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Általában dupla annyi pasi van mint nő, de legalább is sokkal több.

Egy csinos lánynak több 100 pasi ír naponta! És azok közül csak a neki legjobban tetszőknek ír vissza. Nagyon nagy a ráta a netes társkeresőkön.

A legjobbakból a legjobbakat válasszák ki akinek írnak majd.

2013. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18-as jol beszel.Joreggelt kisfiam.alkalmazkodj!
2013. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nemrégiben regisztráltam egy társkeresőre, mert kerestem valakit, akiről tudtam, hogy régebben fent volt, regisztrált, és kíváncsi voltam, milyen infókat adott meg magáról.

Csak amíg alap szinten kitöltöttem a profilomat, és keresgéltem a rendszerben, vagy 50 üzenetet kaptam.

Egyiket sem néztem meg, nem olvastam el.


Ha ismerkedni akartam volna, akkor sem tettem volna, mivel pontosan tudom, hogy kit keresek, tehát inkább én szeretek "válogatni" a nekem megfelelő személyek között.

Ezért sem válaszolnék.


Ráadásul a társkeresős profilok elég jelentős része kamu...

2013. dec. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!