Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jó pasik! Melyik huszonéves...

Jó pasik! Melyik huszonéves lányhoz mentek inkább oda: egy vékony, modell alkatú, átlagos arcú lányhoz, vagy egy normális testalkatú, bájos arcú lányhoz?

Figyelt kérdés
De kérlek titeket, tényleg jó pasik írjanak, mert fontos! És a korotokat is írjátok oda. Köszi!

2013. dec. 22. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Amelyikkel normálisan lehet kommunikálni. Hiába szép valaki, hiába modell alkatú, ha buta mint egy szelet parizer.
2013. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"A normális alatt azt értem, hogy egyáltalán nincs úszógumija, csak nem gebe és mondjuk nem olyan magas. "


Tehát lényegében karcsú... Amúgy a kutyát nem érdekli egy csajon, hogy milyen magas...

Vagyis a kérdés: kihez mész oda, egy karcsú lányhoz, vagy egy karcsú és szép arcú lányhoz.


Ja és még egy kis csipkelődés: SZERINTED A SZÉP ÉS A RONDA FIÚKNAK KÜLÖNBÖZIK AZ ÍZLÉSÜK?!?!?!?

2013. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Második
2013. dec. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Külsőre jó pasinak tartanak a lányok, nők, nyanyeszek :) nekem nem tetszenek annyira a modell feeling lányok, bár nyilván akad kivétel. Inkább a b) de amúgy senkihez nem megyek oda, mert nem tudok gátlástalanul jó fejkedni ismeretlen lányokkal (ha piálok se). Max gúnyolódni tudnék, de azt meg nem ér, úgyhogy inkább kussolok :)

27/f

2013. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
32%

a ketteshez.

de sokaig nem birom a kompromisszumot uhhogy elkuldenem edzeni.

a fonnyadt test nem izgat fel...

22f

2013. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát annál nincs rosszabb amikor az ember közelítve a bárpulthoz megpillant egy gyönyörű párductestű hölgyeményt szép haj és minden amikor meg megfordul visszajön a pia!


Szóval bájos arc!

2013. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16-os vagyok 30/F
2013. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Igazabol mindkettoben el tudok olyat kepzelni, ami megfoghat. Ezt amugy sem tudom 1 kvalitassal leirni (arc vs testalkat) - kell legyen benne valami kulonleges, amivel felkelti a figyelmem :) 26\F
2013. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 hunkurunkvirág ***** válasza:
Jó lenne tudni mi?! Úgy vélem ,és erősen gyanítom, hogy még igazam is van, hogy te egyik kategóriába se tartozol. És aztán ki a jó pasi neked hee?!
2013. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Engem a vékony modell alkatúak vonzanak. Volt már több ilyen barátnőm is.
2013. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!