Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik fiút válasszam?

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

1. Elvárja, hogy mindig jól nézzek ki, nőiesen öltözködjek, magassarkút, szoknyát, ruhákat hordjak, erősen sminkeljem magam, szóval a legjobbat hozzam ki magamból.


2. Nem ennyire fontos számára a külső, felőle bárhogy kinézhetek.


Azt tudni kell rólam, hogy szeretek csinosan, nőiesen öltözködni, de nem mindig szoktam, inkább csak bulikba vagy különlegesebb alkalmakkor. Inkább a természetességet szeretem, nem festem magam annyira. Mondjuk ha ki vagyok csinosítva, kisminkelem magam, akkor nagyon tetszem magamnak. Akkor se nézek ki ribisen, mert azért visszafogott lány vagyok. Ha az első fiúval találkozom, örülök mindig ha kicsinosíthatom magam, legalább van aki elvárja ezt és van kinek szépnek lennem. A másodiknak is kicsinosítom magam, de nem annyira, mert az nem lenne nagyon odaillő, hogy úgy mondjam...


Most a belső értékektől tekintsünk el! Tegyük fel, hogy mindketten ugyanolyanok. Ha csak a külsőségeket kéne figyelembe venni, melyik fiút kéne választanom szerintetek?


2013. dec. 29. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első csapda. Szóval ahogy mondtam az első egy strici ezért fontos neki ennyire.
2013. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első nekem biztosan nem kéne. Én is szeretek csinos lenni, nagyjából ugyan az igaz rám is, mint rád. De azt nem szeretném, hogy bárki bármit is ennyire elvárjon tőlem, szeretek önmagam lenni, önmagamnak szép lenni, de ugyanúgy szeretek néha lazítani, felvenni a bakancsot, és kimenni az erdőbe.

A legjobb lenne a kettő között valaki... :/

2013. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tarnolf ***** válasza:

2.


Az elsőt nem bírnád sokáig. Tegyük fel együtt vagytok 2 éve. Egy reggelen előbb kell föl, mint te (nincs időd kicsípni magad) és elszörnyed, mert akkor lát először smink nélkül (még akkor is, ha gyönyörű vagy smink nélkül) és elküld, hogy azonnal csinálj magaddal valamit. Na ezt nem lehet sokáig elviselni. ;)

2013. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Mint az előttem lévőek , és is azt válaszolnám neked kapásból hogy a 2. -at válaszd ... DE! amennyiben ez ilyen egyszerű lenne már te is régen őt választottad volna , így arra a következtetésre jutottam hogy az első jelentkezőhöz nagyobb vonzalom köt . + azt is tudnod kell hogy van egy íratlan lány szabály, melyben az áll "ha 2 pasi között vacilálsz az rég rossz" .... én a helyedben hagynám mind a kettőt és folytatnám a keresést ;)

2013. dec. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!