Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi bajuk van a lányoknak?

Mi bajuk van a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik sír hogy jaj nincs egy normális fiú aki megbecsülné, nem csak kihasználná meg a szokásos szöveg. Én pont ilyen lennék aki megbecsüli a barátnőjét, több lány szerint is jól nézek ki, izmos vagyok stb de valamiért mégsem jön össze semmi. Miért van ez? Legjobban az háborított fel amikor egy lány azt mondta nekem hogy az a baj velem hogy túl jó vagyok. Ilyen van?:O Lehet olyan hogy túl jó? Vagy ha ennyire jó vagyok akkor miért nem jön össze velem? Ezt sehogy sem bírom felfogni. Ráadásul volt egy lány akinek csaptam a szelet de mégis egy olyat választott helyettem aki csak kihasználta, megcsalta, ráadásul több lány szerint is jobban nézek ki attól a gyerektől. Ezt valaki megmagyarázná nekem hogy is van ez? Meg kezdtem már azt hinni hogy csak udvariasságból mondják hogy nem nézek ki rosszul, de tényleg nem a kinézetemmel van gond mert már tesóm facebookjából is utána lett járva hogy mit gondol pár lány. Tehát ezt nem értem.

2014. jan. 10. 20:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
16%
A lányok szánalmas, ostoba ösztönlények, mindig a rossz kell nekik, igénylik a verést, megcsalást stb. közben arról papolnak, hogy olyan fiú kell nekik, aki megbecsüli és szereti őket, holott ez hazugság. A természet nagyon rosszul rakta össze a női nemet, az emberi faj szégyenei, nem véletlen, hogy a Paradicsomból is a buta és könnyen manipulálható Éva miatt lettünk száműzve. Ezeken gondolkodjatok el kicsit és tisztább lesz a szomorú kép.
2014. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:

Nekem is időbe telt míg megértem nőtársaimat, de azt hiszem a válasz abban van, hogy nem csalódtak eleget. Tudat alatt vágynak arra, hogy fájjon már egy kicsit az élet. Néhány csalódást, szerelmi bánatot muszáj begyűjteni és ezt legegyszerűbben úgy lehet ha kerülik a "jó" srácokat. Filmes, teátrális dolgokat szeretnének, mert az ingerszegény életük ettől válik teljessé. Tudod, ennyi idősen ez nem "menő" - a rossz fiúk azok, a jók nem.

Ennyi. Évekkel később te leszel az isten, most még mást akarnak.

20/l

2014. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Lifeishard ***** válasza:
Az előző válaszban is lehet valami, de a probléma máshol van... Benned, Kérdező, és ezt nem bántásból írom.
2014. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat, de lehet, hogy pont az ilyen jó emberek kerülik a másikat... tapasztalat 18/L
2014. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 10-es tökéletesen, abszolút helytállóan leírta azt, amire szükséged van. Komolyan, mintha én írtam volna.

A többi mind szószaporítás, felesleges is elolvasnod. Pontosan ugyanilyen voltam én is, pontosan ugyanezt mondták, aztán taktikát váltottam, és a 10-es válaszolónak megfelelő személyiséget vettem fel, és teljes a siker. Idővel te is megérted, hogy ez miért van, és azt is, hogy az alapvetően jó tulajdonságaidat hogyan állítsd be úgy, hogy az ténylegesen is vonzóak legyenek a nők számára. Nem szemetek, meg k"rvák emiatt, egyszerűen ennek a viselkedésnek is megvan a maga üzenete feléjük, mégpedig az, hogy férfi vagy. Aki még éretlen, az egy kubai macsótól is veszi ezeket, az igazi Nők már átlátnak a szitán, és szimplán kiröhögik őket. Summa summarum, a "jófiú" és a köcs"g között van egy arany középút, ami a férfias tulajdonságokat jelenti.

2014. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
25+ férfiként azt kell mondjam, ha tetszik egy lány, bármit csinálhatsz az égvilágon, csak rá ne repülj. Ha egy nő kiszagolja hogy kell neked, azonnal meghúzza feletted a lécet. Sajnos ez van, aljasnak kell lenni és manipulatívnak, már ha van hozzá gyomrod.
2014. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

#Lifeishard

Igen ez lehet, de kifejtenéd bővebben?

2014. ápr. 15. 20:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!