Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi bajuk van a lányoknak?

Mi bajuk van a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik sír hogy jaj nincs egy normális fiú aki megbecsülné, nem csak kihasználná meg a szokásos szöveg. Én pont ilyen lennék aki megbecsüli a barátnőjét, több lány szerint is jól nézek ki, izmos vagyok stb de valamiért mégsem jön össze semmi. Miért van ez? Legjobban az háborított fel amikor egy lány azt mondta nekem hogy az a baj velem hogy túl jó vagyok. Ilyen van?:O Lehet olyan hogy túl jó? Vagy ha ennyire jó vagyok akkor miért nem jön össze velem? Ezt sehogy sem bírom felfogni. Ráadásul volt egy lány akinek csaptam a szelet de mégis egy olyat választott helyettem aki csak kihasználta, megcsalta, ráadásul több lány szerint is jobban nézek ki attól a gyerektől. Ezt valaki megmagyarázná nekem hogy is van ez? Meg kezdtem már azt hinni hogy csak udvariasságból mondják hogy nem nézek ki rosszul, de tényleg nem a kinézetemmel van gond mert már tesóm facebookjából is utána lett járva hogy mit gondol pár lány. Tehát ezt nem értem.

2014. jan. 10. 20:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
Bocsánat az előző mondatom nem egyértelmű.Tehát ha tudja magáról a pasi,hogy helyes,akkor félő hogy beképzelt és kihasználja eme csodás adottságait
2014. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 Lynxx válasza:

A pontos válaszhoz meg kéne fejteni a női gondolkodást,szóval sosem kapsz pontos választ...

az biztos,változtass társaságot,más helyen keresd a hozzádillőt,mert eddig a felhozatal csak ennyi volt a környezetedben.A lehetőségek végtelenek,és igen, a nők többsége hűtlen,de folyamatosan keresni kell a normálisabbját,igaz,igen nehéz..sok sikert.

2014. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Egyrészt aki túl jószívű, azt kihasználják. Másrészt az emberi természet már csak olyan, hogy nem azt becsüli meg, amit utána dobálnak. Minél nehezebben kapható valami, annál értékesebbnek hiszik.
2014. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

# 31

Az nem igaz rám hogy beképzelt vagyok többen szerénynek is tartanak kissé. Csak azért írtam le hogy valószínűleg nem nézek ki rosszul hogy a válaszadásnál ne arra tippeljenek hogy a kinézetemmel van gond.



Többen írtátok hogy próbálkozzak kevésbé szép lányoknál. Általában tényleg a szép lányoknál próbálkozok, ez azért is van mert nemhiába próbáltam elérni egy izmos, átlagnál jobb testet, sok munka volt/van benne és így szeretnék egy hozzám hasonló sportos testű szép arcú lányt találni aki nem csak külsőleg van rendben hanem belsőleg is. Egyébként most ismerkedtem egy olyan lánnyal aki tökéletes lett volna minden szempontból tényleg normális belsőleg is, de közben összejött valakivel :S Viszont barátok lettünk és erről is beszéltem vele. Tényleg az lehet a gond, hogy a lányoknak az kell amit nehezebben kaphatnak meg, csak ebben nem tudom hogyan tudnék változtatni magamon.


Írta valaki hogy képet küldenék-e: Képet nem szeretnék küldeni magamról, szeretnék az oldalon anonim maradni.

2014. febr. 6. 16:08
 35/47 Encsy Csibe válasza:
100%
csináld úgy,hogy mosolyogj a kiszemelt lányra sokat és szemezz vele :) beszélgessetek,mond neki h milyen a szeme,stb..de ne nyomulj rá.majd amikor látod h a csaj nagyon rád van állva és mégsem kezdeményez akkor tedd meg te az első lépést.ha meg kezdeményez akkor könnyebb dolgod van:) mert ha a lány kezdeményez,akk tuti járna veled :)
2014. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

Encsy!


Mekkora igazság a 30-as posztod! Tökéletesen ilyen lányt keresek! Aki aranyos. :) Kívül-belül. Kedves és aranyos...olyan, amilyennek minden lánynak lennie kéne.

Bocsánat az off-ért, de ezt el kellett mondanom.

2014. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Én szívesen beszélgetek veled, hátha kiderül, hogy a személyiségeddel van valami baj, és akkor azon tudsz változtatni. :)

17/L

2014. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Korod? :)
2014. febr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
19
2014. febr. 20. 23:00
 40/47 anonim ***** válasza:
Van erre egy jó marketinges példa. Ha van egy átlagos terméked és azt te egy X árért adod, ezzel szembe jövök én aki azt mondom, hogy nekem egy sokkal jobb termékem van és csak fele árat kérek érte, az emberek egyszerűen nem fogják elhinni, átverésnek gondolják. Veled is pont ez a helyzet. Mivel te túl jó vagy velük, ellenben az átlag srácokkal akik leszarják őket, egyszerűen nem hiszik el, hogy te valódi vagy és attól félnek majd, hogy valami nagy problémát próbálsz kompenzálni. Elég valószinűtlen, hogy egy jó termék olcsóbb legyen mint az átlagos igaz? Valószinű, hogy a jó terméknek valami buktatója van, pl rákkeltő, vagy 5 éves thaiföldi gyerekmunkásokkal gyártották, stb. Ha te tudod, hogy értékes vagy akkor ne add áron alul magad, harcold ki magadnak a tisztelet, ne legyel csicska lyuknyaló!
2014. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!