Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi bajuk van a lányoknak?

Mi bajuk van a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik sír hogy jaj nincs egy normális fiú aki megbecsülné, nem csak kihasználná meg a szokásos szöveg. Én pont ilyen lennék aki megbecsüli a barátnőjét, több lány szerint is jól nézek ki, izmos vagyok stb de valamiért mégsem jön össze semmi. Miért van ez? Legjobban az háborított fel amikor egy lány azt mondta nekem hogy az a baj velem hogy túl jó vagyok. Ilyen van?:O Lehet olyan hogy túl jó? Vagy ha ennyire jó vagyok akkor miért nem jön össze velem? Ezt sehogy sem bírom felfogni. Ráadásul volt egy lány akinek csaptam a szelet de mégis egy olyat választott helyettem aki csak kihasználta, megcsalta, ráadásul több lány szerint is jobban nézek ki attól a gyerektől. Ezt valaki megmagyarázná nekem hogy is van ez? Meg kezdtem már azt hinni hogy csak udvariasságból mondják hogy nem nézek ki rosszul, de tényleg nem a kinézetemmel van gond mert már tesóm facebookjából is utána lett járva hogy mit gondol pár lány. Tehát ezt nem értem.

2014. jan. 10. 20:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim válasza:
Talán félnek a lányok, hogy tul jol nézel ki és ha találsz náluk jobbat lelépnél, egy átlagosabb fiúról ezt nem gondolnák. Velem is akart járni egy nagyon helyes srác, nem mertem vele járni..talán az lenne a megoldás, ha rögtön az elején előadnád hogy megbizható vagy és komoly kapcsolatot szeretnél, egy kicsit ráerősiteni a lány önbizalmára.
2014. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a lányok néha még saját magukat sem értik, de errôl rengeteget tudnék mesélni:D
2014. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

# 11

Azt elég hamar leveszik azért hogy én megbízható vagyok.

2014. jan. 10. 20:59
 14/47 Strangelove válasza:
86%

Nos, nekem azért elég érdekes, hogy egy lány az ilyen "alfákra" bukik, mert engem mindig is taszítottak az ilyenek. Nehogy már én fussak egy fiú után, a másik pedig, hogy mi értelme annak, ha valaki semmibe vesz? Nyilván, csak a butább lányok buknak erre, ez pedig egy jó szűrő, nemde? Gondolom nem egy olyan lánnyal akarsz kapcsolatot, aki annyira butácska, hogy egy olyan fiú után teper, aki magasról le...

Az első szerelmem megbízható volt, kimutatta az érzéseit, de nem csöpögött a nyáltól, férfias volt. Megtudta tartani az egyensúlyt, szerintem ennyi a lényeg. :)

Vannak olyan lányok, akiknél nem ez az "alfa" dolog a mérvadó, úgyhogy nyugi.:)


18L

2014. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:
11.vagyok-most nekem az jöt le,hogy válaszoltál, hogy észre se veszed, de kiosztottál. Valószinű ez lehet a probléma a stilusod, valahogy olyan érzésem támadt,hogy mondanék neked valamit és rövidre zárva megmondanád rá a részedről biztosat, téma lezárva, ismerkedésnek annyi..lehet,hogy tévedek.Remélem jól fejeztem ki magam, megbántani nem akarlak, csak segitségként irtam,hogy talán ez lehet az ok.
2014. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

# 15

Bocsi nem úgy gondoltam. Nem szerettelek volna kiosztani:) Így, hogy utólag visszaolvasom tényleg úgy tűnhet. Az egyik ok az az hogy siettem és így gyorsan írtam egy választ, a másik pedig, hogy itt neten csak betűk vannak és nincs hangsúly stb és így sok mindent máshogy lehet értelmezni.


Bár kicsit elgondolkodtattál, mert lehet van néha hogy észre sem veszem hogy esetleg olyat mondok amit lehet nem kéne.

2014. jan. 10. 22:05
 17/47 anonim ***** válasza:

14-es Áltatod magad. Nőnek születtél, ez ösztönös...

Csak mindenki más környezetben nő fel és, így azért picit különbözően látjátok a világot és az embereket.

2014. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 Strangelove válasza:
szerintem én kicsit jobban tudom utolsó, hogy hogyan állok a férfiakhoz... lehet, hogy neked rossz tapasztalataid vannak nőkkel kapcsolatban, de én nem áltatom magam ;) soha nem kellettek az olyan pasik, a nagyobb baj, hogy általában én kellek nekik és ha annyira áltatnám magam, akkor már leálltam volna egy ilyennel, de csodák csodájára ez nem történt meg, mivel teljesen eltér az ízlésem az átlag nőkétől, ennyit erről, de persze nem foglak győzködni, azt hiszel, amit akarsz
2014. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Strangelove

Remélem azért van még sok ilyen gondolkodású lány mint te

2014. jan. 10. 23:03
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Igazából már én is megkaptam ezt, hogy ilyen meg olyan vagyok. Legutóbb azt, hogy túl okos és érett vagyok, amit már abszolút nem tudtam hova tenni. Normálisan nézek ki, nem vagyok kigyúrt, de kövér sem és tény, hogy nem lóg ki a kapa a számból, de messze vagyok az atomfizikustól...


Viszont az tény, hogy a 30 alatt hölgyeknek inkább a machók kellenek. 30 körül pedig jön a babariadó és egyből irány spermadonort keresni; na akkor jönnek jól a megbízhatóbb emberek.

2014. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!