Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi bajuk van a lányoknak?

Mi bajuk van a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mindegyik sír hogy jaj nincs egy normális fiú aki megbecsülné, nem csak kihasználná meg a szokásos szöveg. Én pont ilyen lennék aki megbecsüli a barátnőjét, több lány szerint is jól nézek ki, izmos vagyok stb de valamiért mégsem jön össze semmi. Miért van ez? Legjobban az háborított fel amikor egy lány azt mondta nekem hogy az a baj velem hogy túl jó vagyok. Ilyen van?:O Lehet olyan hogy túl jó? Vagy ha ennyire jó vagyok akkor miért nem jön össze velem? Ezt sehogy sem bírom felfogni. Ráadásul volt egy lány akinek csaptam a szelet de mégis egy olyat választott helyettem aki csak kihasználta, megcsalta, ráadásul több lány szerint is jobban nézek ki attól a gyerektől. Ezt valaki megmagyarázná nekem hogy is van ez? Meg kezdtem már azt hinni hogy csak udvariasságból mondják hogy nem nézek ki rosszul, de tényleg nem a kinézetemmel van gond mert már tesóm facebookjából is utána lett járva hogy mit gondol pár lány. Tehát ezt nem értem.

2014. jan. 10. 20:48
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Lehetsz te, kérdező, az ügyeletes jófiú, ha nincs benned élet, sohasem fogsz csajt találni magadnak. Gondolj bele, milyen kiszámítható, egysíkú, szürke, unalmas élete lenne melletted, ha mindig minden történés kapcsán előre tudná rólad, hogy mit fogsz tenni?
2014. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Noydra ***** válasza:

StrangeLove: Ne aggódj, az oldal tele van nő szakértővel, itt megmagyarázzák, hogy te a bunkó/b..zikat szereted :D

Add is fel, menj kúrni velük, mert addig nem áll helyre a világ rendje...

2014. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Strangelove Akkor én kérek elnézést! :) Inkább próbálok hinni neked és, hogy van még remény ebben az életben...


20-as meg megint csak egy elég érdekes dolgot írt, aminek megint csak van valóságalapja. :)

2014. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 Missi_Key ***** válasza:
47%
hiába vagy szép, ha olyan a személyiséged hogy a gyakorin rinyálsz ahelyett hogy jól az ágyhoz vágnád a csajt és megb..nád...
2014. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Most hagyott el egy drogosér...
2014. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 Strangelove válasza:

Noydra, igen.. ezt már észrevételeztem sajnos ezen az oldalon


#23. semmi gond :) de azért tartsd észben, hogy kivételek mindig vannak


Kérdező! Biztos vagyok benne. :)

2014. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

#10-nek tökéletesen igaza van, ez kell a nőknek, de ez mekkora elnézést hányadék már, hogy taktikázni kell, szerepet játszani ahhoz, hogy ilyen jómódú "drágakőfejtő" legyél, mert ez inkább profitorientált dolognak hangzik, ami ugye nincs éppen köszönőviszonyba a dolog lényegével a szerelemmel


az sikeresebb aki természetesen ilyen, arra nem vonatkozik a szerepjátszás dolog, de nehogy már ez a sablon legyen a jól bevált papírforma a sikerhez, amikor minden ember más és ettől szép

2014. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
Sok nőben van egy olyan vészharang egy tökéletes pasi kapcsán,hogy beképzelt lehet ha tudja ezt magáról és titkon nő csábász,csak el akar csábítani.De ha tényleg tökéletes testileg lelkileg akkor hülye az a nő már bocsánat aki nem akar magával kapcsolatot létesíteni.Nem adja meg az esélyt Önnek,hogy meg tudja higgyen e a vészjelző hangnak ami benne szól.
2014. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Az a pasi, akinek olyan csajok kellenek, akik a cubai machokra buknak, azok meg is erdemlik a sorsukat.

Talan nem az ilyen stilusu csajokra kellene bukni

[link]

hanem az ilyeneknel is probalkozni

[link]

Ez csak egy pelda, de akinek egy kis esze van az erteni fogja.

Mindamellett egyet ertek 11-el. Szinte a lanyok 95%-nak van valami onertekelesi zavar, szoval ha tul jo es kedves vagy, az hihetetlen lesz szamara es ezert nem fog osszejonni a dolog.

Fiuk nem bennetek van a hiba, csak a valasztasotokban.

2014. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Encsy Csibe válasza:
Lehet nem veled van a baj,hanem azokkal a lányokkal,akiknél próbálkozol..Lehet,hogy olyan lányoknál próbálkozol,akik látszólag tökéletesek..mert szép a külsejük..de ne az ilyen lányokat akard..az ilyen lányok nem tudják megbecsülni azt az embert,aki szereti őket..ha látnak nálad gazdagabbat,akkor egyértelműen őt választják..aztán meg sírnak,hogy ki lettek használva,stb..keresd azt a lányt,aki aranyosan néz ki:) kezdj el vele barátkozni és a barátságból kialakul a szerelem:) egy aranyos lány nagyon tud szeretni..nagyon:) viszont egy olyan lány,aki kidobálja a melleit meg rázza magát azt csak a saját érdeke vezérli..képet mutatsz magadról?:)
2014. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!