Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdekli a férfiakat...

Miért nem érdekli a férfiakat a határozott, céltudatos nő?

Figyelt kérdés
Miért csak az irányíthatóbb, gyengébb lányok kelnek el? Például, az én külsőmről nagyon jókat mond mindenki, túl jót szinte... De határozottan tudom mit akarok, képes vagyok férfi nélkül élni évekig, nem kell irányítás. DE! Szükségem van nekem is valakire. Hogy is van ez, férfiak? (Itt megjegyezném, hogy nem ismerkedni szeretnék ezen az oldalon, puszta érdeklődésből tettem fel a kérdést!)
2014. jan. 17. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mert megijednek ettől :D
2014. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Azért,mert akárhogy is nézel ki,az igazi alfahím nem enged irányitani,inkább nem kellesz.Keresned kell 2.osztályút(papucsot).
2014. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És mit akartál ezzel a kérdéssel?
2014. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egy nőies nő kell,nem egy Hitler.
2014. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%
Az alfahím és a papucs között azért van átmenet is ,T. 2-es...
2014. jan. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha céltudatos és határozott egy nő, de legyen hajlama a kompromisszumra is...
2014. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én a környezetemben nem vettem ilyesmit észre, legalábbis a fenti tulajdonságokkal rendelkező nőismerőseimnek szinte mindnek van párkapcsolata. Szerintem ízlések és pofonok. Én mondjuk tényleg a cuki, kicsit esetlen lányokat szeretem jobban, talán azért, mert én sem vagyok túl domináns férfi.
2014. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem van hajlamom a kompromisszumra. Nem irányítani akarok egy férfit, csak erősebb a személyiségem, ennyi. Egy alfahímet nem is tudnék elképzelni magam mellett, de azért ne legyen papucs.
2014. jan. 17. 16:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Pont azért, amiért a nőknek nem kell az otthon ülős rendes átlagos kinézetű férfi.

Jó válasz volt, egy értelmetlen kérdésre ? :D

2014. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sokat válogatsz.
2014. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!