Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdekli a férfiakat...

Miért nem érdekli a férfiakat a határozott, céltudatos nő?

Figyelt kérdés
Miért csak az irányíthatóbb, gyengébb lányok kelnek el? Például, az én külsőmről nagyon jókat mond mindenki, túl jót szinte... De határozottan tudom mit akarok, képes vagyok férfi nélkül élni évekig, nem kell irányítás. DE! Szükségem van nekem is valakire. Hogy is van ez, férfiak? (Itt megjegyezném, hogy nem ismerkedni szeretnék ezen az oldalon, puszta érdeklődésből tettem fel a kérdést!)
2014. jan. 17. 16:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lustaság. Tudod, ki akar teperni ÉS esetlegesen beégni egy ilyen nő mellett?
2014. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
1. Miért égne be? 2. Azért, ami/aki ér valamit, mindig is küzdeni kellett, nem? A jó sosem jön könnyen, és ez nem csak a nőkre vonatkozik. Egy Trabantért sem dolgozol annyit, mint egy Mercedesért, igaz? De igen, lustaságból és türelmetlenségből lehet, hogy inkább Trabanttal jársz, és a fáról leesett almát eszed ahelyett, hogy felmássz egy jobbért a fára.
2014. jan. 17. 16:30
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlzottan válogatsz,pedig biztosan lenne olyan akinek kellenél,mondhatni nekem is de ez mellékes itt most. :) Csak észre kellene venni a normális srácokat is végre,és nem csak a butákat. :)
2014. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a nőiességbe nem fér bele. nektek se fér bele a nyuszi, hunyászkodó jellem. egyszerű.
2014. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szóval a nőiesség a beletörődő szolgalelkűséget és anti-domináns személyiséget jelenti?


Ajvé.

2014. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szóval egy hárpia vagy...értem én :)
2014. jan. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Már akartam kérdezni én is, a nőiesség egyenlő a gyengeséggel...? Másiknak: nem vagyok hárpia :) Csak amilyen célokat kitűztem magam elé, azokat szép sorban megvalósítom, határozott vagyok, nem hagyom, hogy elnyomjanak, ennyi.
2014. jan. 17. 20:32
 18/18 anonim ***** válasza:

Na ez az állitas most alaposan meglepett.

Én pont az ellenkezoje vagyok,szerény,rendes nő,aki hagyja a párjának hogy ő legyen a vezér a kapcsolatban,nem vagyok sem határozott,sem domináns,inkabb az a sodrodom az árral tipus és nagyon kompromisszumképes vagyok:)

Én azt hittem inkább azokat a csajokat szeretik a pasik,mint amilyen te vagy kérdező.ugyhogy megnyugodhasz nekem sem könnyebb a pasikkal.

L/28

2014. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!