Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az igaz, hogy mindenki a...

Az igaz, hogy mindenki a saját "kategóriájának" megfelelő egyénekhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Tehát - buta példa de segíti a megértést - egy 7es fiúnak egy 7es lány egy 3as fiúnak egy 3as lány egy 10es fiúnak 10es lány lesz aki bejön neki és akivel összejönnek?

2014. febr. 1. 15:10
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Értelmesebb lenne a kérdésre válaszoli de persze mint mindig én vok bizt hibás, akkor igy fogalmazom át "Mindenkinek azok az egyének jönnek be akiknél van esélye ill akikkel egy kategoriaban van nagyjabol" Egyszerű példa h megértsd pl egy 120 kilos beteges ragyás arcu sracnak egy 120 kilós beteges ragyas arcu lany fog bejönni és nem egy szép vékony vonzó lány?
2014. febr. 1. 15:25
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy ez rettentő ostoba dolog?


Te milyen alapon döntöd el, hogy egy szerinted csinos lányhoz mennyire illik egy "ronda" srác? Vagy egy nem túl helyes lány egy "álompasihoz"? Ki vagy te (akárki), hogy másnak megmondd, hogy ki illik hozzá? Elképesztő ez a hozzáállás és igenis azt mutatja: FELSZÍNESEK, SEKÉLYESEK VAGYTOK. Nyugodtan lehet lepontozni, de a tény az tény.

2014. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Egyébként attól, hogy valaki X vagy Y kinézetű, még nem feltétlenül a hasonló tetszik neki. Sőt! A kettőnek semmi köze hozzá. Nem értem, honnan az elképzelés.
2014. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
hosszabb távon jobb :) mert ha egy 3as lány 7es fiúval jár, akkor állandóan féltékenykedhet stb, meg nehezebben is értenék meg egymás, lehet két külön világban mozognak
2014. febr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Paul Tailor, b+ ne csináljátok már h ennyire ne legyenek felnőtt emberek képesek felfogni egy rohadt kérdést, nem állítás te nem veszed észre, kérdés!!! a te válaszod akkor ezek szerint nem tehát simán járhat egy 120 kilós ragyás arcú, sikertelen, beteges srác egy vékony, vonzó, szép arcú, okos és mondjuk sikeres, intelligens lánnyal... értem a válaszod, hát nem igazán így szoktak alakulni a dolgok
2014. febr. 1. 15:31
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, tehát nem lehet ezt így besorolni, meg am pl van olyan, aki mindenkinek tetszik, ez most csak egy példa volt.
2014. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
100%

"Egyszerű példa h megértsd pl egy 120 kilos beteges ragyás arcu sracnak egy 120 kilós beteges ragyas arcu lany fog bejönni és nem egy szép vékony vonzó lány?"


Ezt a hülyeséget!!!

Igenis egy 120 kilós beteges ragyás arcú srácnak egy vékony vonzó lány is bejöhet fordítva is. Nagyon sok ilyet ismerek.

Szerelem nem számokba mérhető meg szintekbe.

Nagyon érzelem nulla felfogás az ilyen.

Ilyen gondolkodó embernek sose legyen barátnője, hanem csak számokba mérhető lányokat dugjon

2014. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Pont most írtam le egy másik kérdéshez, de akkor ide is bemásolom:


Ugyanannyira amennyire a fiúkra. Van egy fiúbarátom, 22 éves és még soha nemvolt senkije, szűz még és nem is csókolózott soha.Nem is randizott még. Most igent mondott neki egy lány a randira. A srác ha muszáj lenne pontozni olyan 4/10 -es, a lány meg 10/6-os. A srác persze nem biztos benne, hogy tetszik-e neki a lány...


Van egy barátnőm is ő is 4/10-es és rendszerint a 6+-os pasik jönnek be neki aki SZERINTEM hozzá illene az neki csúnya.


A két 4 pontos lefikázza egymást és jobbat akarnak a másiknál.


Persze, most lehet mondani rám, hogy gec.i vagyok, hogy itt pontozgatok, meg lehet mondani a :"egy csúnyább fiú/lány is megérdemli, hogy olyat válasszon aki tetszik neki"...Ez idáig teljesen rendben van, de én ha folyamatosan sírnék, hogy soha nem volt senkim és már belebolondulok a magányba, akkor én lejjebb raknám azt a rohadt mércét.

2014. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

attól még, hogy valaki csúnyább (pl 120 kilós, ragyás arcú), attól még lehet szépérzéke, és nem feltétlenül az ugyanúgy hozzá hasonlóan csúnyák fognak neki tetszeni, ez nem így működik. a 3as fiú is 10es csajról álmodik, ahogy a 10es pasi is egy 10es csajt akar. már persze, ha csak és kizárólag a külső lenne az, ami meghatározza, hogy ki kivel jön össze. és persze ha ezek a besorolások teljesen egzakt, tudományosan meghatározott szintek lennének, és nem pedig szubjektív megítélések. a barátom nekem 10es, de másnak lehet, csak egy 6os szintű lenne, ugyanúgy, ahogy én magam egy 7-8nak látom, a barátom számára (remélhetőleg) én vagyok a 10esek 10ese, más meg rám se nézne, mert fúj, ez csak 2es.



de feltéve, hogy ezek mind fix szintek és mondjuk én lennék egy 7es, az semmiben sem befolyásolná, hogy nekem ki tetszik- nem lenne a génjeimbe kódolva, hogy most csak és kizárólag a (szintén egzakt módon) 7es szintre besorolt pasik tetszenek. remélem, így érted...

2014. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

"a 3as fiú is 10es csajról álmodik"

Nem csak álmodnak általában össze is jön nekik. Egyre többet látok ilyet pl westendbe

2014. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!