Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az igaz, hogy mindenki a...

Az igaz, hogy mindenki a saját "kategóriájának" megfelelő egyénekhez vonzódik?

Figyelt kérdés
Tehát - buta példa de segíti a megértést - egy 7es fiúnak egy 7es lány egy 3as fiúnak egy 3as lány egy 10es fiúnak 10es lány lesz aki bejön neki és akivel összejönnek?

2014. febr. 1. 15:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
a kérdező még vitapartnernak is gyenge..
2014. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

18-as vagyok. Most persze, ez a pontozást a saját mércém szerint csináltam, de akkor mutatok példát:


4-es fiú: [link]


4-es lány: [link]

[link]


6-7-es lány: [link]

6-7es fiú: [link]

2014. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Nem 100%-ban van így, de jellemzően megfigyelhető, hogy egy olyan nő, akiért sok srác el van ájulva inkább választ egy olyan férfit, akiért sok csaj odáig van mint egy olyat akire nem. Egy önbizalom hiányos nő jellemzően önbizalom hiányos sráccal jól kijön.

Ez csak egy jellemző dolog, de semmi se törvény.

2014. febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
20as egy frászt, rohadtul nincs ilyen, nekem évtizedek alatt nem jött össze, sőt kb senkinek a környezetemben nagyon ritka amiről írsz
2014. febr. 1. 16:00
 25/32 A kérdező kommentje:
na végre, köszönöm 23as egy korrekt válasz és értékelhető, tehát létezik ilyesmi de szted nem törvényszerű?
2014. febr. 1. 16:01
 26/32 anonim válasza:

24-es

Mutatok kapásból 3 pár ismerőst privátba, ha szeretnéd akire igaz amit mondtam. Ha nálad nem így van, akkor rossz körökbe mozogsz. Igenis gyakori a 3 as pasi 7-8 -as nő felállás. Jaa és a pénz nem játszik szerepet

2014. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
utolsó, nekem mutathatod.
2014. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
nem mindig van ez így!mondjuk én egy rocker vékony alkatú srác vokk,kozépkategoriába sorolhatnám magunkat anyagi szinten!a csajom nem rocker és pont az ellenkezom sot molett testalkatú és imádjuk egymást!nekem a rocker és punk lányok jottek be,de soha nem jott ossze a dolog egyikkel sem.kapcsban nem az a lényeg,mid van,ki vagy,vagy mennyire vagy meno:)hanem a szeretet játszik szerepet!;) F/17
2014. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
ja és a télapó is létezik... szép is volna :))
2014. febr. 1. 19:50
 30/32 anonim ***** válasza:
Baromság. Pont hogy a 3-as csajra jut 7-es pasi, nem fordítva...
2014. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!