Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lenne az aranyközépút...

Mi lenne az aranyközépút ebben az esetben?

Figyelt kérdés

26 éves pasi vagyok. Jelenleg középiskolai tanárként sikerült elhelyezkednem, és egyelöre úgy néz ki, hogy ez marad egy ideig.


Tanárként kell egyfajta öltözködéshez és viselkedéshez tartanom magam, a diákok miatt.

Nincs barátnőm (nem is a suliból akarok összeszedni lányt), és ismerkedésnél a csajok jobban buknak a laza öltözetű, bunkóbb viselkedésű srácokra.

(Legalább is a tapasztalat azt mutatja, hogy míg én próbálok előzékeny, udvarias lenni a nőkkel, mindíg az a vége, hogy legyünk csak barátok. Az olyan ismerőseim, akik meg emberszámba se veszik a nőket, bunkón és esetenként még trágárul is beszélnek velük, az akuális barátnőjük 10 körömmel kapaszkodik beléjük, és soha nem voltak 2 hétnél tovább nő nélkül.)


Mi az a vielkedési és öltözködési forma, ami még megengedhető ebben a pozíciőban, és a csajok is buknak rá?



2014. febr. 2. 00:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ki nem meri bevallani, hogy szexelni akar? De nem mindegy, hogy kivel. Minden jöttmenttel aki felvállalja, hogy akarna velem, miközben jó, ha tudjuk egymás nevét, velük tuti nem akarok.
2014. febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Igazából nem tudom, melyiket vegyem alapul, mert infós csoporttársam anno pl elmonda, hogy mikor kíváncsiságból beleolvasott egy csajos privát facebook beszélgetésbe a koliban, ott éppen azt tárgyalta kis a résztvevő 3 hölgy, hogy melyikük fiújának milyen és mekkora. :/

Szóval, hogy a csajoknál is ugyanúgy a p* cs megy a pina a téma, meg hogy ezeket hogyan lehet kombinálni. :) Csak ők ezt nem vállalják nyíltan!

2014. febr. 2. 01:30
 23/25 A kérdező kommentje:
* tárgyalta ki - tabletről éjjel nehéz írni...:)
2014. febr. 2. 01:33
 24/25 anonim ***** válasza:
A nők mások? Ha ha ha. Ha összehasonlítasz két egyidős férfit és nőt, szinte mindig az jön ki, hogy a lánynak több szexpartnere volt, és mindig van köztük egyéjszakás is. Igen a nők mások, könnyebben találnak maguknak p***szt, és nem félnek használni. ...
2014. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Passiflora ***** válasza:

Kedves 20. Hozzászóló!


Gondolom, Te sem feltételezed, hogy nő létemre az udvariasságot egy férfi részéről én a tétova, határozatlan viselkedéssel azonosítom. :-)


"Te sem latsz igazan, csak probalod udvarias, kedvesseg fele eltolni a dolgot, de amint megerzed azt, hogy a pasi meg akar felelni neked, elhajtod mint a magzatvizet."


Nem igazán értettem meg, hogy mire érted, hogy "én sem látok igazán".


Én elhiszem neked, hogy sikeres vagy a nőknél ezzel az általad leírt fellépéssel, illetve ismerkedési stratégiával, meg azt is, hogy "Magyarország egyik legnagyobb csajozóművészétől tanultad, és neki is bejön.


Te meg egész nyugodtan elhiheted nekem, hogy én meg pont a bunkó, tolakodó módon közeledő, netalán egyértelmű szexuális célzásokkal nyomuló pasikat "pattintom le", vagyis fordítva "működöm", mint a Te elméleted szerint kéne (és nem hinném, hogy én lennék az egyetlen kivétel, aki a szabályt erősíti. :-)


"Az egészséges a nő minél előbb dugni akar."


Nem tudom, ki hogy van vele, de számomra mindig is annak volt meg a varázsa, és azt találtam izgalmasnak a párkeresés során, hogy ha egy férfival, akit vonzónak és szimpatikusnak találok, és akivel ez az érzés kölcsönös, először megismerjük egymást, és - minden értelemben - fokozatosan kerülünk egyre közelebb egymáshoz, és így jutunk el a várva várt első szeretkezésig.


"Azért jobban hiszek egy több száz nőt megdugó embernek, mint az itt erkölcsszőszt játszó lepontozóknak."


Tudom, hogy nem személy szerint nekem szántad, de gondoltam, azért megírom, hogy sem erkölcscsősz nem vagyok, sem le nem pontoztam a véleményedet (a kérdezőnek lehet, hogy sokkal hasznosabb, mint amit én írok), de azért - veled ellentétben - tudom, hogy nálam személy szerint milyen ismerkedési "taktikával" van esélye egy férfinak, ezért fura, hogy Te tudni véled, hogy én mikor és miért "hajtok el" egy pasit.


A témában szaktekintélynek számító, "több száz nőt megdugó embert" pedig sem irigylésreméltó, sem követendő példának nem tartom.


Tudomásom szerint a pszichológusok szerint az ilyen nagyfokú promiszkuitásnak - akár egy férfi, akár egy nő részéről - az egyik leggyakoribb oka a kora gyermekkorban sérült anya-gyerek viszony, és így az érzelmi kötődésre való képtelenség, más esetekben pedig súlyos önértékelési probléma állhat a hátterében, amivel többnyire az érintettek sincsenek tudatában.

2014. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!