Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőnek még huszonéves...

Ha egy nőnek még huszonéves korára se volt kapcsolata, azzal valami gáz lehet? Mi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg ronda
2014. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
Lehet is meg nem is.Eddig lehet nem volt szerencséje,vagy épp nagyon válogatos.Az is lehet,hogy apáca és nem lehet.
2014. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez téves elgondolás.

Egyszerűen nem volt kész egy komoly kapcsolatra, nem igényelte, és attól mert nem szexel akárkivel az azt is jelentheti, hogy számára a szex egy komoly dolog nem valami könnyed baráti szórakozás.

De ez teljesen normális. Meg ki tudja miért nem fordított időt, energiát egy kapcsolatra, vagy legalább alkalmi szexre. Ennek sok oka lehet a sima egyéni meggyőződéstől kezdve a valláson át külső hatásokig. De ettől még lehet tök normális.

2014. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet. Valószínű lehet ezen változtatni.

Te vagy az a nő, akiről írsz?

2014. febr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor jelezhet problémát, ha igénye sincsen rá.

Tehát egyáltalán nem vágyik társra, szerető párra, nem érez vágyat, hogy valakit szerethessen/szeressék.

Ez nem ugyanaz, mint ha szeretné, de nem jött még össze :)

2014. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én későn kezdtem. Bántalmaztak gyerekkoromban... aztán találtam egy nagyon rendes, türelmes pasit.
2014. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
#5 Miért lenne probléma, ha valakinek nincs erre igénye...?
2014. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Rólam van szó.
2014. febr. 3. 11:02
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Hát, én egy időben sokat "csajoztam" és a legzűrösebbek mindig a 19 fölötti szűz lányok voltak. Mert eljátszották az édes, bájos, aranyos, szerethető lány szerepét, amire én (is) is jól ráharaptam, de az agyukban vérgőzös válogatás ment, és ők még kő keményen leépítik a férfit minden apró-cseprő hülyeséggel. Feltételezem az van mögötte, hogy ők valami "herceget" keresnek és azt gondolják létezik tökéletes férfi. Pont az a tapasztalat hiányzik belőlük, hogy realizálják, egy nem tökéletes, de rendes és érzelmes srác ezerszer jobb, mint egy látszólag tökéletes nulla ember. Bármennyire is sajnálom ezeket a nőket, fognak csalódni és jól is van így, mire megtanulják a párválasztásban mi a fontos és mi nem.

Én ma már nem kezdek kapcsolattal nem rendelkező szűz lánnyal.

2014. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#7

Az ember társas lény, alapvető igénye a párválasztás. Ha ez hiányzik érdemes megkérdezni, hogy miért!

Sokszor derül ki, hogy nem ilyen, csak valami feszültség, frusztráció, egyéb mentális gonddal küszködik.

2014. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!