Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőnek még huszonéves...

Ha egy nőnek még huszonéves korára se volt kapcsolata, azzal valami gáz lehet? Mi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 10:53
1 2 3
 11/24 Wadmalac ***** válasza:
74%

Lehet sok oka.

1. túlzott igények (elvárások újragondolása)

2. teljesen korrekt igények, csak léc alatti pasik a környezetben (sürgősen más körben keresgélni)

3. nem te mondasz nemet, hanem a pasik (talán benned van a hiba? Személyiség-önelemzés!)

4. ismerkedési görcs épp attól, hogy eddig nem jött össze (lazítani, ismerkedéskor ELFELEJTENI, hogy kapcsolatot akarsz, csak kötetlenül ismerkedni, flörtölni, aztán majd csak kialakul valami)


Voltál már szerelmes? :)

Mert abban sem árt a "rutin". Tudni, hogy neked az a bizonyos valaki KELL. Anélkül gyorsan kifogy a gőz az ismerkedésből.

2014. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mondjuk helyzetfüggő. Ha válogatós vagy, semmi gond, az azt jelenti, hogy van jelentkező. Ha nem így van, akkor már összetettebb a probléma. Ismerek ilyen lányt, változtatni kell, nőiesedni, el kell érni, hogy vadásszanak rád:)
2014. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nincsenek túlzott igényeim, lassan már csak annyi marad, hogy legalább kicsit vonzódjak az illetőhöz (akihez nem tudok, annak képtelen vagyok a szemébe hazudni, hogy igen, már kipróbáltam). A férfiak között sem akad nagyon, aki irántam érdeklődne, ha én próbálkoztam, akkor pedig mindig visszautasítanak. Még nem jöttem rá mi ennyire taszító bennem. Szerelmes már voltam, hát nem volt valami nagy élmény sajnos...


Amennyire tőlem (és főleg a pénztárcámtól telik) próbálok nőies lenni, de egy bizonyos ponton túl nem megy és van amin sajnos nem tudok változtatni.

2014. febr. 3. 12:53
 14/24 Wadmalac ***** válasza:
Azért a stílusnak és a kisugárzó önbizalomnak eléggé lényeges szerepe van. Akit csak a külső fog meg, az a kapcsolatban sem nagyon fog mélyebb szempontokig jutni.
2014. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz. Ennyi idős korára a lányokat annyian ostromolják, hogy egy életre el tudna tenni magának társat.
2014. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Wadmalac ***** válasza:

"Szerelmes már voltam, hát nem volt valami nagy élmény sajnos..."

Az baj. Nekem volt már sok olyan reménytelen szerelmem is, amire a mai napig szívesen emlékszem. Mert amikor szerelmes voltam, még ha viszonzatlanul is, úgy éreztem, legalább tízszer annyira ÉLEK, mint amikor nem voltam szerelmes.

Ezért furcsállom, hogy a szerelem iránt ilyen negatív az emléked, hozzáállásod.

Ilyen negatív tapasztalattal nem lehet, hogy a kapcsolat iránti motivációd túl gyenge?

2014. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
#15! Mi van a nagy átlag, vagy az alatti csajokkal? Hidd el, hogy nem próbálkoznak náluk. Ismerek ilyen lányt egyáltalán nem csúnya és nem próbálkozik nála senki. Egyszerűen a ffiak 90%-nak a plázap.csák kellenek.
2014. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17%

"Ismerek ilyen lányt egyáltalán nem csúnya és nem próbálkozik nála senki."


Ez biztos, hogy hazugság.

2014. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Wadmalac ***** válasza:

"Egyszerűen a ffiak 90%-nak a plázap.csák kellenek"

Nem a megfelelő helyen mintavételezel a statisztikához.

Ha a női nemet a diszkóban és a Westendben vett mintából minősíteném, sírnék, hogy nem születtem homokosnak. :D

2014. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Én egy ilyen lány vagyok. És szerintem nyomós oka van, úgy tartom, hogy akinek huszonévesen sem volt még semmilyen kapcsolata, az nem véletlen.

Nekem depresszióm volt, meg egyéb pszichés bajaim, plusz szigorú "sehova sem mehetsz" szülők, meg olyan családi körülmények, hogy még barátokat sem hozhattam haza.

Most próbálok pótolni, rohadt nehéz. Kell az az időszak, amikor az ember lánya tizenévesen elkezdi élni az életét, ha az kiesik később érezteti magát.

2014. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!