Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nőnek még huszonéves...

Ha egy nőnek még huszonéves korára se volt kapcsolata, azzal valami gáz lehet? Mi?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 10:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz. De több oka is lehet annak, hogy valakinek nem volt kapcsolata még ennyi idősen. Az én esetemben 23 évesen volt először kapcsolatom. Én teljesen szociális életet éltem, sok baráttal, közvetlen voltam mindenkivel, jól éreztem magam a bőrömben:) Jó pár fiú udvarolt is nekem, de visszautasítottam őket, mert én nem akartam még párkapcsolatot. Nem éreztem, hogy itt az ideje. Vallásos sem vagyok, szóval nem emiatt. Egyszerűen én imádtam a szingliséget.:D Aztán 23 éves koromban mondtam magamnak, hogy na most már jöhet egy kapcsolat. Rá egy hónapra meg is ismertem a páromat, aki kissé hitetlenkedve fogadta, hogy még nem volt kapcsolatom + még szűz is voltam. De ő csak örült ennek. És akárki akármit gondol, én nem tartom gáznak, hogy eddig vártam. Ugyanúgy jól éreztem magam mint mások, csak nem volt igényem arra, hogy párkapcsolatban legyek valakivel.:)
2014. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 xStefix ***** válasza:

Kérdező, nagyon keveset írtál le eddig magadról, de ebből a kevésből is hajlok azt gondolni, hogy akkor elsősorban benned van a kulcsa a dolognak. Persze ettől most nem érzed magad jobban, de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy tudatosítsd magadban, hogy egyedül TE vagy képes ezen a helyzeten változtatni!

A vonzó külső csak egy dolog, bár nem lehet megkerülni, ez igaz. Viszont a belsőd az, ami igazán számít. Ha te nem vagy kibékülve magaddal és/vagy a világgal, ha nem tudsz örülni, nevetni, nem vagy (valamennyire) humoros, nyitott és hasonlók, akkor nem fogják keresni a társaságodat. Se a pasik, se a nők se. Ha csak negatív üzeneted van kifelé, szóban, tettekben, kisugárzásban, akkor mindenki kerülni fog.

Pl. hogy a szerelem nem nagy szám... akkor vagy nem voltál még valóban szerelmes, vagy nem tudod értékelni, hogy mit jelent. A szerelem a természetéből fakadóan olyan, hogy szétrobbantja az életedet. Ha ezt még nem érezted, akkor nem hiszem, hogy átélted már.

De ha már most is tudod, hogy hol és mi benned a "hiba", akkor kicsit előrébb jársz. Persze még így se könnyű változtatni, hiszen pozitív visszajelzés híján nincs megerősítés, ami viszont nagyon kéne ahhoz, hogy tovább motiváljon... hát talán ilyenkor jön be az, hogy MAGADÉRT változz. Ne azért, hogy másoknak tetsszél, hanem azért, hogy te jobban érezd magad a bőrödben. Hidd el, hogy amit te gondolsz magadról és mutatsz kifelé, mások is azt látják és aszerint ítélnek meg.

2014. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

lehet. azzal is lehet, akinek volt.


hogy elébemenjek: valószínűleg a külsőddel, személyiségeddel és viselkedéseddel van baj. felsorolom a leggyakoribb lehetőségeket:

1.unalmas vagy, nem jársz sehová, nem tudsz beszélgetni, félénk vagy, stb

2.kibírhatatlan a személyiséged, hisztérikus, nagyon buta megnyilvánulásaid vannak

3.erőltetett nőiesség, elhanyagolt külső


ezeken gondolkozz el, ha valamin kell, változtass.


őszintén, az a nő, aki ma nem talál magának kapcsolatot, 99%, hogy valami hatalmas buktatóval rendelkezik.

2014. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 xStefix ***** válasza:
Meg mondjuk kérdés az is, hogy milyen kapcsolatot akarsz... mert felszíneset vagy szexuális jellegűt biztosan találnál rövid idő alatt, ehhez nem kell túl sok minden. De komoly, őszinte kapcsolatot már nehezebb szerezni. Ha "csak" az utóbbival van gondod, azt már meg tudom érteni, elég alacsony színvonalú a felhozatal, ahogy én látom...
2014. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!