Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk az nagyon zavaró/undorító...

Fiúk az nagyon zavaró/undorító ha egy lány részeg?

Figyelt kérdés
pl:ha egy buliban vagy és van egy lány akit nem tartasz rossz csajnak de mivel részeg ezért nem is kezdeményezel semmit vagy nagyon nem izgat a dolog

2014. febr. 8. 21:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Részben, csak ne hányjon le xD
2014. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

Én lányként válaszolok, remélem nem baj. :)

Nos, nekem elég sok fiú barátom van, sőt, szinte nincs is barátnőm, szóval tisztában vagyok a véleményükkel nagyjából. Ha nem is undorítónak neveznék, mindenképp azt mondják, hogy "ez egy egyéjszakásnak király dolog, a haveri körében valószínűleg ettől ő lesz a menő csaj, de aki foglalt, az csak ne vedeljen össze- vissza, vagy ne keressen komoly kapcsolatot, mert tudtommal nem azért járok egy lánnyal, hogy felmossam". Én úgy gondolom, hogy az ember bizonyos kor alatt ne fogyasszon alkoholt, ha meg átlépi azt a kort, akkor meg illik tudnia "felnőtt fejjel", hogy mennyi az annyi.


Sokszor kísértem el a srácokat is bulizni(nagyon ki tud ütni engem kevés alkohol is, rosszul vagyok tőle, szédülök, az ízét sem bírom, nem szoktam inni, de józanul is ugyanúgy élveztem az összes bulit), volt, mikor szép látványosan fel lehetett mérni a viselkedésükön a sokadik kör hatását, de annyira sosem voltak beállva, hogy ne tudjanak megállni a saját lábukon, vagy hasonlók. Igaz, legtöbbször azt se tudják, min röhögik magukat halálra, meg hasonlók, de az önkontroll megvan még bennük is annyira, hogy ne csináljanak magukkal hülyeségeket.


Nyilván minden körben más az elfogadott, az intelligensebbek elzárkóznak az ilyesmitől, az átlagember még meg-meg enged valamennyit, de bizony vannak olyan körök, ahol divat a csontrészegség, bár nem tudom, mi értelme. Szerintem ha egy lány mértékkel iszik valamennyit, kicsit becsiccsent, de nem hagyja, hogy egy buliban mindenki össze-vissza fogdossa meg mit tudom én, vagy nem tanyál el negyvenszer hazafelé menet magassarkúban, azzal semmi gond nincs, viszont ha nem is ízlésekről beszélünk, a lányok alapból jobban ki vannak téve bizonyos dolgoknak, már csak ezért sem kéne túlzásba vinni. :)

17l

2014. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen, undorító! Még egy férfitől is undorító a részegség, nemhogy egy nőtől! Soha nem kéne olyan nő, aki képes részegségig inni magát!
2014. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
visszataszító
2014. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar ha ki ütöte magát és akkor mivan?egyenjoguságvan vagy mi:p
2014. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
inkább nevezném undorítónak ! :)
2014. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Akkor csokoloztam először a barátommal mikor olyan részeg voltam hogy csak na😀 nem mászott rám, én csókoltam meg. Sőt, hazavitt engem és úgy kezdődött a kapcsolatunk, 5 éve vagyunk együtt😄 azóta már láttuk egymást egy párszor részegen, hanytam is már előtte és olyan is volt hogy én vittem ot haza, gáz igen. De nem kell kihasznalni a pasiknak se
2022. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!