Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság minden fiú ilyen, ,...

Manapság minden fiú ilyen, , SWAG''? Nem akarok senkit megbántani de manapság ciki ha normális vagy? (14/L)

Figyelt kérdés
ahogy az utcán megyek alig látni normálisan felöltözött fíút... nekem normális fiú kell nem ez a swag vagy mi?! de hogyha tényleg ez a menő manapság nyugodtan írjátok!
2014. febr. 13. 16:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy ez miert menő! hiszen én sem vagyok ilyen mai plázacica ribi és mégis boldog vagyok! (ráadásul még normálisan is nézek ki) de tényleg erre később büszkék lesznek vagy mi?
2014. febr. 13. 16:59
 22/29 anonim ***** válasza:
Ettől azt hiszik hogy minden csajt megszerezhetnek
2014. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

egy 14 éves még gyerek

se fiú, se lány nem érett

de tudom, hogy ennyi idősen a külsőségek fontosak, meg a többiek véleménye, nekem is az volt

voltak is menő cuccaim, igaz senki nem nézett langyinak holott biszex vagyok

és a partnereimben sosem az volt a fontos hogy néz ki, mekkora divatmajom, hanem hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon, van-e közös témánk. jól érezzük e magunkat egymás társaságában

persze ne legyen bűn ronda meg igénytelen

2014. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

szerintem meg a 14 éves fiúk egymásnak öltöznek így mert egymás között versengenek

a hű ezzel csajozok dumát is egymásnak mondják utána meg nem merik megszólitani a lányt

de figyeld meg: csoportban sokkal bátrabbak, minap a villamoson az egyik fiú a sáljával csapkodta a lányokat, ha nincsenek ott a haverok, tuti nem csinál ilyet, szal bizonyítani kell a többiek elott, 14 évesen nagyon fontos a kortárs csoport elismerése, véleménye


nalatok lányoknál nem?

2014. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

én azt mondom hogy mindenki úgy viselkedik ,öltözködik ,olyan zenét hallgat amilyen a maga stílusa

és vannak a swag-ek azok külön kategóriába tartoznak szerintem azok nem csak b*zisak hanem b*zik is

és én nem vagyok SWAG

én inkább parkouros vagyok

szerintem a full melegítõs szerkó természetesebb

2014. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Persze mi lanyok is masok vagyunk ha csoprtosan vagyunk meg ha csak magunkban de azert en normalis vagyok es a bartaim is azok szoval... Mar kiismertuk egymast. De pontosan mit ertesz a kortars elismerese alatt?
2014. febr. 13. 18:14
 27/29 anonim ***** válasza:
Engem ilyen kis fszszo pó kis swag gccik aláztak meg két lánye lőtt! -.- Amúgy sem lenne pénzem, de ha lenne sem járnék 20 ezres sapkákban és egyéb drága holmikban, ritka gáz, hogy valaki éhezik, ezek meg dúskálnak a pénzes ruhákban, amit persze anyuci-apuci vesz nekik.
2014. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

megnéztem mi ez swag

fullcap, trottyos gatya

mintha JB-t majmolnák

de hát nem ertem, Bieber egy nyál, mindenki utálja, nem?

2014. febr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
25-ös, mackóban, mint ahogy nagyapáid nyomták? szerintem a melegítő tök gáz, ki nem mennék abban az utcára, pedig budapesti vagyok
2014. febr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!