Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél a férfiak...

Netes ismerkedésnél a férfiak miért háborodnak fel, ha nem válaszolok nekik? Jogom van eldönteni kivel ismerkedek és kivel nem.

Figyelt kérdés
Annyi ilyen tapasztalatom van már, nem is kimondottan társkeresőn, mert oda nem vagyok regisztrálva, de pl ezen a Twoo nevű oldalon. Srác rámír, én nem válaszolok semmit, mert nem tetszik a külseje, az adatlapja, a kora, tehát tudom hogy az életbe nem jönnék vele össze. Erre ír még pár kérdést, majd ha arra sem válaszolok, akkor neki áll sértegetni, minden útszélinek elhord, és még le is rondáz. De miből gondolja, hogy neki joga van a válaszhoz? Én azzal állok szóba akivel akarok, azt ki kell érdemelni valami szimpátiával... Sokkal gázabb lenne ha sajnálatból szivatnám a nekem nem tetsző férfiakat, mert az tényleg szemétség lenne. De így legalább nem áltatom őket feleslegesen. Az sem megoldás ha korrekten megírom neki hogy nem szeretnék vele ismerkedni, mert bármilyen finoman is fogalmazok, a vége mindig ugyanez volt, hogy nekiáll sértegetni, hogy de nagy elvárásaim vannak, én is olyan vagyok mint a többi blabla. Tehát már tényleg nem tudom mi a megfelelő módszer ezek ellen a megkeseredett agressziv férfiak ellen.
2014. febr. 15. 00:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%
Ne is haragudj kedves kérdező, de én vmilyen szinten megértem azokat a férfiakat. Én is fent vagyok egy társkereső oldalon és nem kis időbe telik míg a nagyon sokszor hiányos adatlap alapján megfogalmazok egy egyedi levelet és rendszerint nem válaszolnak, de már olyan is akadt aki olvasás nélkül törölte a levelem. Én ugyan nem küldök prosztó leveleket mert sztem akkor én is lesüllyednék olyan szintre amilyen Te is vagy és nem is illik egy férfihoz az ilyesmi, de legalább arra vegyétek már a fáradtságot, hogy elolvassátok a leveleinket! Am. azt se értem, hogy az ilyen jó kinézetű esetleg full bombázó nők nagy egóval mi a fenének regisztrálnak az ilyen oldalakra mikor a valóságban is találnak maguknak párt és nagyon sok társkeresőn is csak azért van fent, hogy fent legyen. Ha csak olyanok lennének fent az internetes társkereső oldalakon akik tényleg komolyan is gondolják és belsőleg is ott vannak (értelmesek, nyitottak, nincsenek előítéleteik) akkor lehet, hogy ilyen esetek kis számban fordulnának elő mint amiért most Te is vagy fel vagy háborodva Kérdező!
2014. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Azon háborodunk fel hogy még ara se veszed a fáradságot hogy vissza írj hogy most nincs időm de persze fel regisztrálsz ara a kiba..ot társkeresőre vagy akárhova!!!
2014. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Pain for Pleasure ***** válasza:
71%
Jogos a felháborodásuk. Szerintem bunkó dolog válaszra se méltatni a másikat. Az más persze, ha már az elején lekezelő szöveget ír, de erre szerintem nem igazán van példa egy társkeresőn. Egy "Ne haragudj, de nem vagy az esetem" üzenetbe nem halnál bele.
2014. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekik meg joguk van megtudni,miért nem válaszolsz nekik:D Egyszerűen írj nekik annyit, hogy "bocs nem" és kész...ez csak illem.
2014. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Természetesen jogod van hozzá, ahogy jogod van p_rasztnak lenni is. Tudod, egy kétszavas válasz is elég lenne, ez a minimálisan elvárható tisztelet és udvariasság.

36 F

2014. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 DreamWeaver ***** válasza:
100%
A válaszok stílusával nem, tartalmával viszont egyet értek. Minden rosszindulat nélkül; maximálisan jogod van ahhoz, hogy megválogasd, kivel, kikkel ismerkedsz. Még akár csak egy fotó alapján is. De ha nem tetszik az illető, pár szavas udvarias elutasító válasszal reagálsz. Nem kell magyarázkodnod, vagy indokolnod. Egyszerűen egy nem. Ha pedig továbbra is zaklat, letiltod az illetőt. Ennyire egyszerű. Ennél jobban nem kell túlvariálni a dolgot. Ellenkező esetben valószínűleg Neked se' esne jól, ha válaszra sem méltatnának.
2014. febr. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!