Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél a férfiak...

Netes ismerkedésnél a férfiak miért háborodnak fel, ha nem válaszolok nekik? Jogom van eldönteni kivel ismerkedek és kivel nem.

Figyelt kérdés
Annyi ilyen tapasztalatom van már, nem is kimondottan társkeresőn, mert oda nem vagyok regisztrálva, de pl ezen a Twoo nevű oldalon. Srác rámír, én nem válaszolok semmit, mert nem tetszik a külseje, az adatlapja, a kora, tehát tudom hogy az életbe nem jönnék vele össze. Erre ír még pár kérdést, majd ha arra sem válaszolok, akkor neki áll sértegetni, minden útszélinek elhord, és még le is rondáz. De miből gondolja, hogy neki joga van a válaszhoz? Én azzal állok szóba akivel akarok, azt ki kell érdemelni valami szimpátiával... Sokkal gázabb lenne ha sajnálatból szivatnám a nekem nem tetsző férfiakat, mert az tényleg szemétség lenne. De így legalább nem áltatom őket feleslegesen. Az sem megoldás ha korrekten megírom neki hogy nem szeretnék vele ismerkedni, mert bármilyen finoman is fogalmazok, a vége mindig ugyanez volt, hogy nekiáll sértegetni, hogy de nagy elvárásaim vannak, én is olyan vagyok mint a többi blabla. Tehát már tényleg nem tudom mi a megfelelő módszer ezek ellen a megkeseredett agressziv férfiak ellen.
2014. febr. 15. 00:47
1 2 3
 11/26 Marc Bolan ***** válasza:
100%
Megírod szépen,hogy nem... Ennyi. Onnantól nem kell válaszolni.
2014. febr. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
9%
Tehát felszínes vagy,nincs mit ezen tovább ragozni.Beletennélek szívesen egy olyan srác helyzetébe,aki nincs olyan jó adottságokkal megáldva,és csak elutasítást kap.Akkor már mindjárt nem lenne annyira jó,ezt amúgy a legtöbb mai nővel meg kellene tenni.akkor talán leesnének végre arról a magas lóról,és elgondolkoznának.Persze amelyik tud is olyat. :)
2014. febr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, szerintem a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki az, aki trágár válasz nélküliség miatt. De te is kiállítod a saját szegénységi bizidet azzal, hogy egy rohadt nemmel nem tiszteled meg azt az embert, aki rád ír. Ha anyázik? Letiltod. Minden ilyen oldalon van tiltás funkció. De ne legyél már skót a válasszal.


9-es kommentedre:

nem mindenki gyerekes, elvált fiatal apuka. magam is fent vagyok twoon és huszonéves vagyok. nem nyáladzom ott a nők képeit, ritkán adok like-ot és nem is írok rá több nőre sem, mert felesleges a királykisasszonyok kegyeit lesni, nyalni az egújukat a semmire. Ha látok kölcsönös érdeklődést, akkor belefektetek energiát. De én még csak drogos sem vagyok, meg inni sem iszok. 3 normális képem van fent. Jóképűnek is mondanak. Mégsem hemzsegnek a leveleim.

Nem az a baj, hogy a külső megfog, hanem az, hogy te elvárod azt, hogy egy idegen elkápráztasson valamivel, miközben még csak nem is találkoztatok. Így hogyan tudhatná bárki, hogy neked milyen fajta szeretet, szerelem fekszik?

2014. febr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert te is felháborodnál, ha rá írnál egy férfira aki tetszik és szarna válaszolni. A minimum, ,hogy válaszolsz a levelére. Ha nem tetszik, akkor nyíltam megmondod neki, de nem hallgatsz, mint sz@r a gazban!
2014. febr. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
azért nemg hinném h mindenki elküld akinek megírod h bocsi,nem... A vissza nem irás meg azért kabbe a ..szom mert ha van aki normálisan ír,akkor annak sértő ez.
2014. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%
Ez parasztság. Mindig vissza írok! igaz nem társkeresőn mert az sz*ar dolog,de pl közösségi oldalon.:D legalább annyit h vegyétek be mind a fszomat.ÉS ennyit te is megtudsz szerintem :) vagy vedd be te is akkor.
2014. febr. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kulturált ember az ellenségeivel is illemtudó, az udvariasságnak nem feltétele a vonzalom. Megírod, hogy sajnálom, nem szeretnék ismerkedni, ha dühöng, akkor meg azt, hogy mi a fene bajod van, egyik sem kerül semmibe.
2014. febr. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész kérdéskör már lerágott csont, és nagyon unalmas. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd hogy miért van a tv-ben annyi reklám, mikor téged nem érdekelnek a reklámok.
2014. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Na igen, nem részletezem, emiatt az okos női gondolkodásmód miatt pusztul szerencsétlen társadalom. Szerintem egy értelmes nő fejében ilyen gondolatsor meg sem fordul, tehát csak a magad nevében beszélj. Nekem meg jogom van nagyívben elkerülni a hozzád hasonló flegma konyhatündéreket, akiket még bottal se...
2014. febr. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt. Elég pocsék, amikor egy teljesen normális elutasító válaszra sértegetni kezdik az embert. És sajnos az esetek többségében ilyenkor történik ez, ha nem válaszol valaki, akkor sokkal kisebb eséllyel találja be a trágár illető.


Esetleg ha a férfiak kulturáltan viselkednének (értsd: nem kezdenek el sértegetni egy visszautasítás hatására), a nők is szívesebben írnának vissza.

2014. febr. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!