Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem egy szép lány...

Van esélyem egy szép lány szívét elnyerni (folytatás lent)?

Figyelt kérdés

ha eddig mindig kudarccal végződött minden próbálkozásom, és legtöbbször azt kaptam azoktól akiknél próbálkoztam, hogy nem vagyok vonzó, jóképű, nem vagyok jó testű alkatú (izmos, magas) továbbá sem anyagi biztonságom, sem egzisztenciám nincs, ahogy értékes végzettségem, kiemelkedő tehetségem sincs

egy 24f vagyok még soha nem volt barátnőm, mert igen válogatós vagyok, de azzal nem tudok mit kezdeni, akit nem találok vonzónak... Akkor ezek szerint soha nem lesz vonzó, csinos barátnőm, vagy vannak azért ilyen csodák még?



2014. febr. 25. 20:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hiába "fejleszted" magad, ha csúnya/alacsony vagy. A lányoknak az arc és a magasság a legfontosabbak, ha ezekkel nem állsz jól, csinálhatsz bármit, nem fogsz kelleni nekik.
2014. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Csodák mindig vannak, de ha nem cselekszel, akkor igencsak ritkák. :D


Hozd ki magadból a legtöbbet: írtad, hogy nem vagy vonzó, jó testalkatú, és nincs pénzed, végzettséged vagy tehetséged. Ezeken a dolgokon mind változtathatsz megfelelő erőfeszítésekkel, bizonyos idő alatt.

2014. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
ezen dolgozom már évek óta, edzek, tanulok mindig újabb dolgokba vágok bele az hátha megy de senki nem értékeli és eddig nem panaszkodtam hanem csináltam a dolgomat de úgy látszik ez h semmim és senkim nincs kezd az agyamra menni
2014. febr. 26. 18:13
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha évek óta edzel, akkor hogyhogy nem vagy jó testalkatú? Kb. hány nőt szólítottál meg eddig összesen, azzal a szándékkal, hogy felszedd?
2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

nem tudom jó kérdés, nem szedek tömegnövelőket genetikusan meg rossz az alkatom van ahol vékony van ahol zsírosodó ...

nem számolom, fogalmam sincs, sokat kb 130 körül mozoghatok hamarosan lehet több is, bár most már kezdek belefáradni ebbe az egészbe, hagyom a fenébe lehet jobban járok ha megkímélem magam további bosszankodásoktól

2014. febr. 26. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!