Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van esélyem egy szép lány...

Van esélyem egy szép lány szívét elnyerni (folytatás lent)?

Figyelt kérdés

ha eddig mindig kudarccal végződött minden próbálkozásom, és legtöbbször azt kaptam azoktól akiknél próbálkoztam, hogy nem vagyok vonzó, jóképű, nem vagyok jó testű alkatú (izmos, magas) továbbá sem anyagi biztonságom, sem egzisztenciám nincs, ahogy értékes végzettségem, kiemelkedő tehetségem sincs

egy 24f vagyok még soha nem volt barátnőm, mert igen válogatós vagyok, de azzal nem tudok mit kezdeni, akit nem találok vonzónak... Akkor ezek szerint soha nem lesz vonzó, csinos barátnőm, vagy vannak azért ilyen csodák még?



2014. febr. 25. 20:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

kár bonyolítani a történetet! három fontos tényező van ami egy férfinél számít: külső- anyagi helyzet- személyiség. egy-egy tényező az összhatást nézve feljavít vagy leront. ha nincs vonzó külső akkor sok pénz kell és megfelelő személyiség. ha még a személyiség is hiányzik akkor marha sok pénz kell. ha jóképű vagy akkor nem feltétlen kell sok pénz. szerintem pofonegyszerű a dolog.

az önmagad reális megítélése szerintem nem jelenti azt, hogy nincs önbecsülésed és önbizalmad. hazudhatsz magadnak de az még nem oldja meg a problémát... csodára várhatsz, csak ne lepődj meg ha előbb mész nyugdíjba...

2014. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
10-es mert ez nem egy adok kapok játék nem egyenprogramozott gépek vagyunk
2014. febr. 25. 20:33
 13/25 anonim ***** válasza:
Azta férfi logikát Kedves Mr. Harvey Specter.. :D Én lány vagyok és sok lányt ismerek, mi nem így gondolkodunk.:)
2014. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
továbbá 10es akkor azt mondod, hogy én mondjak le a testi örömökről, így akkor sok értelme nincs akár egyedül is maradhatok vagy egy lelki társat kereshetek szex nélküli kapcsolatra persze ezek is megfontolandó lehetőségek
2014. febr. 25. 20:39
 15/25 anonim ***** válasza:

ma 20:33

már megbocsáss, de mi a hiba az érvelésemben? ha esetleg nem sikerülne elvonatkoztatni az anyagiak esetében a pénztől akkor kicsit részletesebben: ha van pénzed megteheted, hogy extra mód foglalkozz a külsőddel és az adottságaidból kihozd a 100%-ot, amit pénz nélkül egyszerűen nem tudnád. vegyünk egy átlagos srácot és nézzük meg, hogy személyre szabott minőségi öltönyben és ingben van, esetleg egy snassz tucat szabású gabardinból készült öltönyben, melyik lesz a nyerő? azt ne mondd nincs különbség? de inkább nem fárasztom magam, mert még azt is letagadnátok, hogy az ég kék...

2014. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13-as, igazad van, tényleg nem így gondolkodtok. A személyiség nem számít nektek :)
2014. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"én mondjak le a testi örömökről, így akkor sok értelme nincs akár egyedül is maradhatok vagy egy lelki társat kereshetek szex nélküli kapcsolatra persze ezek is megfontolandó lehetőségek"


Akkor a lány mondjon le a testi örömökről, kedves kérdező?


(Ezt tényleg komolyan kérdezem, mert tényleg érdekel az, hogy miért van az - és lányok is nyugodtan válaszoljanak, mert ezt lányoknál is látom - hogy egy csomó mindenki, aki nem tud semmit felmutatni az életben elvárja, hogy a másik fél súlyos kompromisszumokat kössön, ő ugyanakkor semmilyen kompromisszumra - beleértve azt, hogy fejleszteni próbálja magát - nem hajlandó.)


27/F

2014. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Menjél papnak!!
2014. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
mint írtam fejlesztem magam ahogy tudom, de vannak dolgok amiken évek alatt sem tudtam változtatni, mert nem lehet, ha valaki tud kompromisszumot kötni és boldog lenne így velem és én is mellette akkor jó de ha nem akkor ez van egyedül maradok csak ezért kérdezte meg, hogy láttok e ilyet az életben ilyen kapcsolatokat de mindegy
2014. febr. 26. 12:10
 20/25 A kérdező kommentje:
és a testi vágyakról hogy tudjak eredményesen lemondani, van valami szer ellene vagy hipnózis, agykontroll esetleg?
2014. febr. 26. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!