Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én már komolyan besokalltam....

Én már komolyan besokalltam. Van így bármi esély is hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Már lassacskán kezdek becsavarodni és nőgyűlölővé válni a sok kis p*csa miatt... Beszélgetek csajokkal, szinte mindig fiatalabbak, így 15-6 évesek, normálisan elbeszélgetünk, mondják is hogy jaj de jó, végre valaki aki normálisan beszélget is, nem csak chatszexelni akar, vagy valami.. Erre meg szoktam adni a Facebook profilom linkjét, látják tuti hogy ronda vagyok, és egy smiley-val letudnak, és egytől egyig az összes ki is lép egy kattintással... Nagyon egyszerű így, nem akarom sajnáltatni magam vagy ilyesmi, csak így egyáltalán nem fair. Most.. jobb volna páwa hajat nőveszteni, "Thug Life" aranynyaklánccal pózolni egy Fekete BMW előtt, és akkor a felszínes p*csák jönnének? Hol vannak a normális lányok? Kihaltak egy láthatatlan üstököstől, és a Dinók sorsára jutottak, csak észrevétlenül, vagy mi van itt? Eszem megáll...
2014. márc. 1. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Elég rosszul csinálod, hogy nem akarod magad sajnáltatni.

"kezdek becsavarodni és nőgyűlölővé válni a sok kis p*csa miatt"

Ha így beszélsz a nőkről akkor jobb is, hogy egyedül vagy.

Szerintem add fel ezt az egészet.

2014. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jó, majd pont rád fogok hallgatni.. de azért örömmel látom hogy a p*csákat a nők közé sorolod.. én tisztelem a nőket, csak ezekkel a felszínes k*rvákkal vagyok ki...
2014. márc. 1. 20:51
 13/22 anonim ***** válasza:

Miért kell rögtön a fb-al kezdeni? Ma már csak ott lehet beszélgetni, vagy mi?


Ha még tényleg vannak fent gáz képek rólad, azokat vedd le és tölts fel helyettük normális képeket (nem pózolós, páwa képeket persze).

2014. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Vannak normális lányok is csak azok nem hívják fel magukra annyira a figyelmet, mint elmondásod szerint a p*csák. 18/L
2014. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Oké. De akkor hol lehetne ismerkedni? Könyvtárban? Pubokban? Vagy hol? Ha nem hívják fel magukra a figyelmet, hol érdemes keresni? Értitek...
2014. márc. 1. 20:59
 16/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

magyarul a hozzáértésed miatt vagy frusztrált és hibáztatsz másokat.

2014. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Rendben, megértem, hogy eleged van belőlük, de tényleg nem kéne hangoztatni ilyen stílusban...Tőlem sem hangzana túl vonzóan, ha elkezdeném mindenfélének elhordani a te nemedbe tartozó bunkó egyedeket...Most legyek én is férfi gyűlölő? Igazad van, ez a megoldás. :)

Nehéz optimistának maradnod gondolom, de nem vezet sehova a gyűlölködés sem...Csak elijeszted a normálisakat is (mert vannak azért) ezzel a megnyilvánulásoddal.


18/L

2014. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi, elolvasom!
2014. márc. 1. 21:02
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. vagyis.. igazad van, de tényleg egy nehéz dió..
2014. márc. 1. 21:04
 20/22 anonim ***** válasza:

14-es vagyok

Legyen önbizalmad és menj oda a lányokhoz és ne minden áron a neten akarj becsajozni. Lehet bejön de lehet, hogy nem... Pár negatív dolog miatt meg ne ítélj el senki mert nem vagyunk egyformák. 18/L

2014. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!